Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet postáról küldeni csomago...

Lehet postáról küldeni csomagot webboxba? Milyen adatok kellenek?

Figyelt kérdés
csomagküldés

#webbox
2017. máj. 2. 07:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem. itt megtalálod a feladási, átvételi módokat és mindent :-)

[link]

2017. máj. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Webox egy külön vállalkozás, semmi köze a postához. Postán feladott csomagot nem fognak weboxba kézbesíteni. De amúgy a webox piszok olcsó, szóval a postát hagyd is a francba.
2017. máj. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"amúgy a webox piszok olcsó, szóval a postát hagyd is a francba."


Bocs, de ezt a megjegyzésedet nem tudom értelmezni (1-es vagyok): a Webox automatából automatába 599 ft, a postánál ugyanez 600 ft. Akkor?? :-) gondolom nem az 1 ft-ra írtad, hogy piszok olcsó... :-)

2017. máj. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hogyhogy? Valami csoda folytán megjött a postának az esze és olcsóbban szolgáltat? Vagy rájöttek, hogy csődbe fognak menni, ha továbbra is pofátlanul drágán visznek mindent?


Amúgy Webox automata sokkal több van, mint posta automata.

2017. máj. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet.


Weboxba küldeni csak weboxból lehet.


A másik válaszolónak! A postán mióta lehet 600 ft-ért csomagot feladni? Szerintem nagyon keversz valamit....

2017. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem keverek semmit: Postán is feladhatod a csomagot, postai csomagautomatába kézbesítés, most emelt díjjal 600 ft (Vaterafutárral, de lehet, hogy anélkül is)


Annyi van csak, hogy ki kell nyomtatni a címiratot.

2017. máj. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkot is utálom a postát, annyi csomagom veszett már el... vagy napokig kellett nekem nyomozni, hogy mégis hol van.
2017. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) A postán a csomagfeladás amúgy 490 ft 25 kg ig csomagautomatába, szóval mindenkinek ajánlom, de a webboxot is ki fogom próbálni:)
2017. máj. 3. 07:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos az az akció már lejárt, kedves kérdező.


600 Ft-ra emelkedett a feladás díja VATERÁS TERMÉKHEZ. Tehát ha nincs regisztrációd és eladott terméked, nem tudod ilyen olcsón feladni. 10 kg-ig 650 Ft, 25 kg-ig 750 a feladás díja.


Nem vaterás termékhez:

[link]


Különben én már átszoktam a Foxpostra, mert ott lehet olyat, hogy automatából házhoz. pl. egy 15 kg-os vaterás csomagot tudok házhoz küldeni 790 Ft-ért!

2017. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!