Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csernok Miklós hiteles ember?

Csernok Miklós hiteles ember?

Figyelt kérdés
Végignéztem a kiszámoló akadémiát, de nagyon elő akarja adni magát. Mond jókat is, de sok hülyeség is elhangzik. Kicsit kókler hatása van.
2020. máj. 1. 19:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg ha kifejtenéd, hogy szerinted miért kókler, milyen hülyeségeket hallottál, akkor lehetne reagálni, de enélkül csak annyt tudok mondani, hogy rendszeresen olvasom a kiszámolót és nagyon hasznos, egyáltalán nem tartom kóklernek.
2020. máj. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az 1-eshez! Évek óta olvasom a weboldalát, abszolút reális és hiteles. Sokan megfogadhatnák a tanácsait...
2020. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem van sok jó gondolata.


Viszont attól frászt kaptam mikor elkezdett azon hadoválni hogy mennyit lehet spórolni a napi kávén meg péksütin. Tényleg ezzel akarja megváltani a rossz/kevésbé jó anyagi helyzetű magyarokat? Hogy azt propagálja hogy ha nincs kiemelkedő fizetésed, akkor élj tudatosan nyomorogva?

2020. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
38%
Még az előző gondolatomhoz egy kis kiegészítésnek hogy szerintem ez annak a lónak a másik oldala, mikor a kis keresetű emberek 24 hónap hitelre hozzák ki a laptévét.
2020. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, én is a pénzügyi tudatosság mellett vagyok, de nekem pl nagyon sok az, amit az ingatlanhitel ellen beszél az albérlet javára.
2020. máj. 1. 20:13
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Hiteles ember, az más kérdés, hogy egyes gondolataival te vagy más egyetért vagy sem. Ehhez mindenkinek joga van. Szerintem egyébként azoknak az embereknek szól a hitel elutasítása, akik ész nélkül veszik fel, kifeszítve a pénzügyeiket. Aki megteheti, vegye fel.
2020. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező: most akkor kókler vagy csak nem értesz egyet vele egy témában (bár a kérdésben még "sok" hülyeséget említettél)? Vagy miindenki, akivel nem értesz egyet, az kókler?

Attól mert két embernek valamiben más a véleménye, még nem lesz az egyik kókler. Akkor lesz kókler, ha ténybeli hibákat követ el rendszeresen vagy rendszeresen rossz tanácsokat ad.

2020. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

5. Szerintem elég hosszan, alaposan elmagyarázza az érveit az álláspontja mellett. A te ellenvéleményedet a témában milyen érvekkel tudod alátámasztani?


---


Egyébként pont most rakta egybe szinte az összes cikkét kategóriák szerint.

[link]


Ha nem elég amit a videóban mondott, akkor az Ingatlan kategóriában van még kb. 10 cikke, ami ugyanígy a saját lakást és az albérletet elemzi.


---


Vagy a 3-as válaszolónak mondom, hogy van pár tucat cikke, ami meg arról szól, hogy hogyan ne legyél síró-rívó átlag Józsi, aki nyomorog. Ajánlom a személyes életvezetés kategóriát.

2020. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
De nem kell vele mindenben egyetérteni, csak ha egy dologban nem értesz vele egyet akkor ne gondold azt, hogy biztos mindenben rosszat mond. Nekem és nagyon sok más embernek, akik komolyan vették az írásait, megváltoztatta az életét nagyon jó irányba.
2020. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy mindenben rosszat mond, hisz sok jót hallottam ezen az előadássorozaton.

Amiből nekem az jött le, hogy lehet kókler, az a rengeteg körítés a történeteinek. Én szeretem az lényegre törő dolgokat, nála meg nekem sok a rizsa.

2020. máj. 1. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!