Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fél éve nem találok munkát,...

Fél éve nem találok munkát, hogy tudnék egy kis pénzt szerezni a semmiből?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé összejöttek nekem a dolgok és pedagógiai végzettséggel az utcára kerültem. Félreértés ne essék, nem büntetett előéletá vagyok (ma már nagyon sok a sztereotípia a pedagógusoktól és a pedofíliáról) simán csak eddig külföldön tanultam, éltem és dolgoztam, de sajnos haza kellett jönnöm családi ügyek miatt, viszont itthon nincs senkim, szüleim (a külföldi karrier és az irigység miatt kidobta) "barátokra" nem számíthatok, így az utcán végeztem és már fél éve próbálok munkát találni, sajnos sikertelenül, még a tescoba sem vesznek fel, mondván túlképzett vagyok. Sajnos nem tudom hogy juthatnék pénzhez így, a munkaügy sem segít, a szálló, ahol meg tudtam húni magam már minden félretett pénzem felette és már lassan ott tartok hogy ennem sem lesz mit. Szégyen, hogy a mai világban ez megtörténhet Magyarországon. Ne értsetek félre, nem sajnáltatni akarom magam, csak szerettem volna ha így kapok véleményt, tanácsot, hogy az ember tudja a körülmnyeket, ami szerintem nagyon is fontos. Szeretek mókolni, kreatívkodni, de sajnos hogy tudja kreálni valami és eladni ahhoz is pénz ell, megvásárolni az alapanyagokat, felszereléseket amire nincs lehetőségem költekezni. (az étel szerzés kicsit magasabb prioritáson van nálam) Van valakinek valami tippje esetleg? Nagyon megköszönném, ha valaki akér csak egy kis morzsát is leejtene nekem. :)

24/N



2020. márc. 1. 13:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

Tessék, bár febr. 27 volt a pályázat benyújtásának határideje, de egyáltalán nem biztos, hogy találtak rá embert. Lakást is biztosítanak, ha kéred:

[link]

2020. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem tűnt fel eddig senkinek, hogy kamukérdés? Vagy tényleg pedagógus és egy tanulmányt készít, hogy hány férfi kínál neki ingyen lakhatást, mivel kiírta, hogy 24 éves nő.


Vagy egy troll, aki valószínűleg férfi és röhög azokon, akik bekapták a csalit és írtak neki privátot.


Egyvalamit jegyezzetek már meg! Nőnemű hajléktalan nincs és nem azért, mert nem prostituálódik, pont az ilyen betegen gondolkodó elmével kerül az ember tartósan az utcára, aki ezt hiszi.


Egy nőt, főleg fiatalt rengeteg idős NÉNI is befogad. Értelemszerűen nem perverz céllal.


Többszörösen tudományosan bizonyított tény, hogy a fiatal nők keltenek a legnagyobb bizalmat mindenkiben. Ezt tudják a marketingesek is és azok a Hős utcaiak is, akik a fiatal lányokat küldik koldulni pályaudvarok környékén, hogy kirabolták és kell pénz vonatra. Aztán leülsz egy padra és nézed, ahogy jönnek a haverjai.


Lehet jönni azzal, hogy meg van félemlítve, de Magyarországon nincsen maffia az alvilág meg már politikusokból áll. Szélsőséges esetektől eltekintve, amikor valaki valami dzsihádista migránscsorda közé keveredik és asszonyukká teszik az összes ilyen dolog ugyanúgy 50%-ban az áldozaton is múlik. Vagy valami érzelmi szál (bántalmazó párkapcsolat, szülő, stb.) miatt mindig újra és újra visszatér hozzá, ezzel a potenciális megmentőit is veszélybe sodorva, így végül már senki nem akar rajta segíteni.


Vagy anyagi érdek köti oda és mikor megkapja az első mekis fizetését (ha kihúzza addig) rájön, hogy mégis jobb volt, mert a Rosszlányokon naponta keresett meg ennyit és tudott belőle shoppingolni.

2020. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tűnt fel, hogy annyira "nehéz" helyzete van a kérdezőnek, hogy kiír egy kérdést, hogy segítsünk, majd erre se néz.Hát tényleg nagy ...-ban lehet :D
2020. márc. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%

Arról nem beszélve, hogy 6-os válaszomban le is írtam: nehezen hihető a kérdése, majd több álláshirdetést is belinkeltem, olyant is, amit lakásmegoldással hirdetnek, ennek ellenére az összes válaszom le lett húzva 30 %-ra :-(

Szóval nem a megoldást keresi, hanem tényleg kamu a kérdés.

2020. márc. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!