Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A kérdés Curve-el kapcsolatos....

A kérdés Curve-el kapcsolatos. Bem lehet Junior kártyával használni vagy mi a baj?

Figyelt kérdés

A Curve egy újonnan terjedő banki szolgáltatás, ami egy alkalmazáson belül összegyűjti az összes bankkártyákat és külföldön középárfolyamon vált, és egy fizikai kártya is jár hozzá, ami azt a számlát terheli, ami az alkalmazásban ki van választva. Röviden csak ennyit róla annak, aki meg nem hallott róla.

De most a tényleges problema: hozzáadtam az OTP Junior kártyám, aktiváltam, ki tudom választani. Idő közben a fizikai Curve kártya is megjött, amit viszont nem tudok beaktiválni, mert a következő hiba lép fel, mikor beütöm a kártya utolsó 4 számjegyét: "please select a card that's yours and issued in Europe." A junior kártya adatai közt a világszerte használható állapít jelenik meg. Utalni nem lehet a kártyáról.

Az ügyfélszolgálattal még bém vettem fel a kapcsolatot, gondoltam, előbb egy fórumon kérdezték rá a problémára, hátha valaki tudja a megoldást.


2020. febr. 11. 08:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Előfordult mással is. Írj a support-nak.
2020. febr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!