Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tartozás behajtása! Segítség?

Tartozás behajtása! Segítség?

Figyelt kérdés

Egy volt barát nem hajlandó megadni a tartozását. Mit tanácsoltok? Jogi ügy nem jöhet szóba....és lehetőleg én megússzam, tehát ne tudjon feljeletni...

köszi a válaszodat!


2010. júl. 14. 12:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
oh, a hatszámjegyű az nagyon sok. Így már értem, hogy vándorol. (Egyébként az okmányirodában a kutyát nem érdekeli, hogy ki a kégli tulajdonosa..)
2010. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod, de sajnos nem tudom hogyan deríthetném ki a címét, simán a nyakára járnék....vagy esetleg azt, hogy hol melózik. gondoltam már magánnyomozóra, de arra sajnos nincs pénzem. Meg mire azt kifizetném és esetleg a tartozást megkapnám, ugyanott vagyok, pénz nélkül...
2010. júl. 14. 13:54
 13/26 anonim ***** válasza:
Kamu dumával sem tudod megszerezni a címét? Hogy mondjuk rörkség miatt kell vele kapcsolatba lépned, vagy ilyesmi. Egyáltalán ismersz valakit a hozzátartozói közül? Anyja, apja, testvére, valaki? Mert ezen a nyomon is el lehet indulni. Vagy iwiw, facebook, régi osztálytársak, suli ahová járt, telefontársaságok tudakozói..
2010. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
ismerem a családját, ők elhajtottak szépen, mert elegük van abból,hogy többen őket zaklatják emiatt, Szóval otthon sem kell bemutatni az illetőt. nagyon rafinált ember, sehogy se mondaná meg a címét, és sajnos nincs fent egyetlen közösségi oldalon sem. Csak telón lehet elérni
2010. júl. 14. 14:06
 15/26 anonim ***** válasza:
első vagyok: rossz akkor a helyzeted. én sem sajnálom az enyémet mikor munkanélküli vagyok, jó volna saját pénzemet költeni inkább. Sok sikert
2010. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

még ha valami milliomos lennék, akkor is elvárható, hogy ha az ember kisegít valakit, legyen már benne annyi emberség, hogy azt megadja és inkább hálás legyen, nem sz.emét. Így meg, hogy én sem fulladok bele a pénzbe, főleg jó lenne már visszakapni. köszi az eddigieket!

Várok még ötleteket, legyen az bármi is, csak ő ne tudjon visszaélni vele....

2010. júl. 14. 14:15
 17/26 anonim ***** válasza:
Én meg ezerrel nyomulnék a család felé. Először szépen, aztán erőszakosabban, és durvábban. Ezt a végrehajtós dumát nekik is elsüthetnéd, hátha így éreznék, hogy ebből baj is lehet, ha nem csinálnak semmit a fiukkal.
2010. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
végülis megpróbálhatom, de nem hinném ,hogy ezt beveszik, már arra is gondoltam, hogy ők is ilyenek és együtt csinálják...attól is tartok nehogy még én legyek feljeltve zaklatásért.
2010. júl. 14. 14:21
 19/26 A kérdező kommentje:
valami sürgős, hatásos, gyors segítségre lenne szükségem. Már idegileg is tönkre vág az ügy, hogy csak röhög rajtam és dörzsöli a tenyerét....
2010. júl. 14. 14:44
 20/26 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy én is írtam az anyjának pl januárban, de most ők mit tehetnek róla, ők nem fogják odaadni nekem azt a pénzt, sőt ha már tele lenne a hócipőjük zaklatásért fel is jelenthetik az embert. Ezzel óvatosan.
2010. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!