Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tartozás behajtása! Segítség?

Tartozás behajtása! Segítség?

Figyelt kérdés

Egy volt barát nem hajlandó megadni a tartozását. Mit tanácsoltok? Jogi ügy nem jöhet szóba....és lehetőleg én megússzam, tehát ne tudjon feljeletni...

köszi a válaszodat!


2010. júl. 14. 12:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tartozik egy "haverom" két hétre kért kölcsön hogy albit fizessen huszezret, idén adott meg kétezret belőle, és azt is utalta, azóta semmi válasz.ja, ez már novemberben lesz két éve. Tudom, hogy nem kereshet jól meg szerintem adósság adósság hátán van. Én is csak várok. Nemtommennyiről van szó de ha nincs pénze nem fog hitelt felvenni hogy neked megadja. Sajnálom amúgy.
2010. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

köszi, de az én esetemben szélhámosságról van szó :( nem tudom kicsit sem sajnálni, mert ez egy sz.emét ember és mindenkivel ezt csinálja, csak sajnos későn tudtam meg...

én is sajnálom a te eseted, meg azt is akinek adtál, valószinü ő egy szegény szerencsétlen,aki beleesett a tartotás ördögi körébe...

2010. júl. 14. 13:02
 3/26 anonim ***** válasza:
Ha szélhámos, vágj vissza neki. Törd a fejed, és az ő "pénzszerzési módszeréhez" hasonló módon szerezd vissza a pénzedet.
2010. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
én hiába kérek kölcsönt tőle, hisz még a tartozását se adja meg senkinek. Pedig ez az ő pénzszerzési módszere, de azért köszi a választ.
2010. júl. 14. 13:09
 5/26 A kérdező kommentje:
valaki valami igazán hatásos ötlet? Nagyon örülnék, ha tudna valaki segíteni, tanácsolni...
2010. júl. 14. 13:26
 6/26 anonim ***** válasza:
tanúd, papírod, hangfelvételed van? mert akkor legálisan is behajthatod
2010. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
papír nincs, tanú van, de róla biztosan tudom, hogy nem fog belekeverdni az ügybe (ilyenek a barátok ha szükség van rájuk) hangfelvétel nem arról van, hogy kölcsönt kér, hanem arról mikor már könyörgök hogy adja meg. tehát mondom neki, hogy mikor kapom meg, erre ő mond egy időpontot, de nem kaptam meg akkor. ez a felvétel is 1 éves már. Tehát ez nem bizonyíték arra, hogy nem adta meg. Sms van még, de az sem bizonyíték, hogy nem adta meg.
2010. júl. 14. 13:37
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
mondd neki azt, hogy végrehajtás van ellened, és hogy mentsd a cuccaidat, bejelentkeztél a lakásába, úgyhogy ha megy a végrehajtó előre is bocs. Persze, ha tudna adni lóvét, rendezhetnéd a saját tartozásodat, és már jelentkeznél is ki a kecójából. (Egyszer egy ismerősömmel tette ezt a volt férje..sunyi módon bejelentkezett a csajhoz az önkormányzatnál, és egyszercsak mentek a végrehajtók. A csaj idegbeteg lett, mire tisztázott mindent, hogy ki kivel, ki hol, és kinek milye van..)
2010. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Mennyi zsozsó?
2010. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
6 számjegyü összeg. Én úgy tudom ahhoz, hogy valahova bejelentsem magam, kell a tulaj is. Na de ha mégse, akkor ezzel az a gond, hogy fogalmam sincs ő hova van bejelentve. Olyan vándor életmódot folytat, a tartozás miatt, hogy ne találj rá.
2010. júl. 14. 13:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!