Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Arany gyűrű brill (gyémánt)...

Arany gyűrű brill (gyémánt) kővel hol tudom eladni?

Figyelt kérdés
jo aron szeretnem eladni nem zaciba ahol par ezret adnak erte...van olyan hely ahol felvasarolnak gyemant gyürüt?

2019. aug. 6. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

"jo aron szeretnem eladni nem zaciba ahol par ezret adnak erte"


Kizártnak tartom hogy bármelyik zaciba "pár ezret" adnának érte, már csak törtarany árban is valószínűleg többet ér.

2019. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

maga a sulya az nem sok h tortaranykent megerje...10 ezer egynehany kornyeki osszeget adtak volna erte, ekszeresznel is..azt mondta a brill dobja meg az arat de o neki nem is kell mindig vissza adja a kovet mert nem birja eladni..

ezert kerdeztem volna h tud e konkretan vki ilyen helyet ahol brill koves gyurut felvasarolnak

kozel 100ezrees gyurut nem adnek el fillerekert

ha vkinek van otlete infoja tapasztalata mit lehet tenni ilyenkor azt megkoszonnem

2019. aug. 6. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt teheted, hogy beletörődsz. Bizony az ékszerésznél vett 80-100 ezres gyűrűt örülj ha 20-30 ezerért el tudod adni vagy még kevesebbért.


Esetleg találj egy magán vásárlót apróhirdetésben aki elhiszi, hogy eredeti és pont ilyen kell neki.

2019. aug. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kedves kérdező! Megkérdezheten, hogy végülis sikerült-e eladnod, és ha igen, hol? :)
2020. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

meg van meg nem hirdettem meg..ahol voltam ekszeresznel ott nem adtak volna eleget erte.

majd lehet beszamittatom masra ha aktualis lesz..

de neten olvasgattam h pesten van ahol bevaltjak a brill gyurut de mivel nem pesti vagyok igy bovebbet errol nem tudok h mennyire jo ez a lehetoseg...

2020. júl. 10. 06:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!