Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ha nem fizetem be a biztosítás...

Ha nem fizetem be a biztosítást, akkor az megszűnik magától, és kell valami büntetést fizetnem?

Figyelt kérdés

Wáberernél vagyok,netrisken keresztül allianzra akartam váltani.Nem részletezném,de nem sikerült.Tehát maradt a wáberer.Viszont ma kaptam egy levelet Allianztól,hogy ha nem fizetem be az elmaradást,akkor megszűnik a biztosítás.Ebben az esetben valamit be kell fizetnem büntetésként?


Ja,és annyi,hogy ha nekem július elsején van a biztosítási évfordulóm,attól még év végén válthatok?


2014. júl. 28. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Allianznak meg kellene írnod, hogy érvényben van az a szerződésed, amit korábban a másik biztosítónál kötöttél, ez alapján az ottanit visszamenőleg megszüntetik és ha fizettél be rá pénzt, azt visszakapod, mert két biztosításod nem lehet egyszerre.


Egyébként milyen biztosítáról van szó?

2014. júl. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez akkor igaz, ha kgfb-ről van szó.

Egyébként már lehet egy vagyontárgyra több biztosítást is kötni :)

2014. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!