Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » 48. 000 hozamból 8. 000...

48. 000 hozamból 8. 000 reálhozam?

Figyelt kérdés
Az aegonnál voltam. Miért van az hogy egyesek alig kapnak vissza valamit mások meg akár több 100.000?
2011. aug. 1. 23:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is aegonnál vagyok,és nekem 68000 forint a hozamom és 0forint a reálhozamom.Tehát kedves kérdező örülj,hogy kapsz valamennyit.Te 2008 óta havi szinten mennyit fizettél az magánnyugdíjpénztárba?
2011. aug. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

21:26

"az állam nem köteles eltartani az embereket..." -na ne mond!!!! akkor mi kötelesek vagyunk adót fizetni nekik? ez még nem lenne baj, de miéert vagyunk kötelesek tb-t fizetni? azért hogy a qurva állami ügyeleten még egy tetánusz se legyen ha megharap egy kutya? vagy miért fizessük a bruttóból a százalékokat a nyugdíjra és miért fizesse a munkáltató a 27%-ot minden alkalmazott után ugyanerre a célra? szóval mi kötelesek lennénk és az állam nem? hogyan irhat ilyent valaki ha csak nem egy birka?

nem csak az utolsó 8 évet kell nézni , visszamehetünk az időben többet is! azért annyira tolvaj nem volt az mszp hogy világ szeme láttára elvegye a magyarok félretett pénzeit....!!! ha ez volt az egyetlen megoldás az államcsőd elkerülésére akkor impotens az egész állam!


kérem , máskor mielőtt írunk valamit ,gondoljuk át!

2011. aug. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a fölösleges költekezéssel egyetértek! meg kell tanulja a nép hogy mielőtt megveszi a cigit és a sört , gondolkozzon egy kicsit
2011. aug. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!