Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mik a tapasztalataitok az...

Mik a tapasztalataitok az életbiztosításokról?

Figyelt kérdés
havonta fizetendő összegek, lejáratkor kifizetés, hány évre kell kötni, melyik a legjobb, hány évesen érdemes ilyet kötni, stb
2011. ápr. 7. 21:19
1 2
 11/12 Telek Zoltánné ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én ugyan ebben a cipőben jártam nem régiben és nagyon sok érdekes dologra jöttem rá. Ha érdekel nagyon szívesen beszélek rólla neked is,csak írj privit.

2011. ápr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! 5 évvel ezelőtt foglalkoztam én is ezzel a témával először, akkor igyekeztem átnézni a magyarországi kínálatot, mivel szerintem érdemes, csak nem mindegy, hogy melyik társaságnál, illetve milyen típusú életbiztosítást kötünk meg. Én akkor találtam egy biztosítót, akivel ma is meg vagyok elégedve, sőt!

És hozzáteszem, hogy az általam választott társaság neve nem szerepel az előző válaszok valamelyikében felsorolt biztosító nevek között ;)

2011. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!