Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mik a tapasztalataitok az...

Mik a tapasztalataitok az életbiztosításokról?

Figyelt kérdés
havonta fizetendő összegek, lejáratkor kifizetés, hány évre kell kötni, melyik a legjobb, hány évesen érdemes ilyet kötni, stb
2011. ápr. 7. 21:19
1 2
 1/12 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
78%
Alkuszt kell fogadni és megkerestetni vele azt ami személyre szabottan neked jó. Egyébként a többi nem fogja azt visszahozni, amit te vársz tőle.
2011. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

30 éves kortól már lehet kötni, mivel az elhalálozások száma ugrásszerűen megnő 35 felett.

De az érvényesítésre nem gondol senki! Egy sima életbiztosítást is nehéz elintézni, a gyűjtős életbiztosítást nem ismerem, de az Allianz nem szeret fizetni.

Egy sima életbiztosítás érvényesítéséhez egy csomó pénz kell.

Boncoltatás, csomó szakvélemény, akár autóbalesetnél a roncs vizsgálata, ez utóbbi 200-300 ezer ft is lehet.

2011. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
55%
Erre mondtam, hogy jó helyen kell megkötni, egyébként sokszor van olyan, hogy nem mondd el valamit a biztosítós és azért nem fizet. De ha teljes körűen tájékozódik valaki ebből nem lehet probléma.
2011. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem azt döntsd el mi a célod és milyen szolgáltatásokat szeretnél. És a jobbaknak nincs lejárata! Szerintem olvasgass itt: [link] még egy kicsit és kapsz némi képet róla. És hallgass meg egy függő közvetítőt is meg egy alkuszt is. Én függő közvetítő vagyok. Az alkuszok 80% is a mi termékeinket értékesíti szívesen. Csak azt állítják, hogy a legjobbat adják, de nincs annyi választási lehetőségük mint nekem. Az igényfelmérés kb 1 órás procedúra korrekt módon. Nem 4 kérdésre választ adva. De mivel ezen az oldalon a kérdésre kell válaszolni ezért:

Szerintem jó dolog csak meg kell tanulni használni!

Ha havonta szeretnéd fizetni az is megoldott.

A lejáratkori kifizetés a legtöbb esetben szerintem máshol is korrekt csak a megkötéskori tájékoztatás nem. Nincs olyan hogy kell! Ajánlás van és a legtöbb az 10 éves vagy hosszabb de már itt is vannak kivételek. Az okát itt nem érek rá ragozni. A legjobb az ami az igényeidnek megfelel. És végül ha tudtam volna olyat kötni mint amilyenek most vannak akkor már 15 évesen kötöttem volna.

Remélem segíthettem :)

2011. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
71%
khm, a függő közvetítő jobb mint a független alkusz? Ezt kifejtenéd???
2011. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nem kapcsolódik a kérdező kérdéséhez. Bocsánat. Nem akartam senkit provokálni. Tedd fel a kérdést a kérdések között és ,ha megtalálom és lesz kedvem elmondom.
2011. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
:D
2011. ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. majd körülnézek, hol érdemes megkötni ilyesmit.

én egyébként inkább nem igazán a baleset, vagy halál előfordulásának lehetősége miatt kötném, hanem inkább úgy, mint egy pénztakarékossági forma. így is hasznos? persze az sem hátrány, h ha vmi történik, akkor van mihez nyúlni.

2011. ápr. 8. 18:04
 9/12 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Aegon, Aviva, Generali, Union, ezeknél érdemes kezdeni
2011. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem elég rossz tapasztalatom van az életbiztosítással, ami volt az nem fizetett, annyit amennyit beígértek, amit meg mostanság ajánlottak, az jóformán annyi mintha bankba tenném, alig fizet többet 10 év után.
2011. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!