Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Magánnyugdijpénztár. Megjött...

Magánnyugdijpénztár. Megjött az éves elszámolóm.205eft a hozamom. Ebből kb mennyit kaphatok meg ha kilépek és átmegyek az államiba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 17:19
 1/4 anonim válasza:
Gyanítom hogy ezt még azok sem tudják megmondani, akik meg szeretnék védeni a nyugdíjadat. Hogy ebből a hozamból mennyi volt a reálhozam amit felvehetsz majd kitalálják. Ha kapsz valamit örülj és bulizd el. Nyugdíjasként így sem úgy sem tudsz majd...
2011. jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha bemész a biztosítódhoz megmondják, nekem 99 óta most összesen 2 millára ez 4000ret jelent mint reál hozam. így én maradok és megtartom a kest magamnak, meg a gyerekemnek ha lesz ha nem meg ráhagyom majd valami árvára, de ezeknek a rablóknak én egy forintot nem adok, és nem azért mert már azt is eltörölték
2011. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 milliobol csak 4 ezer lett? fasza
2011. jan. 26. 19:36
 4/4 A kérdező kommentje:
de nekem a hozamom a 205eft,nem a befizetésem.
2011. jan. 26. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!