Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Valaki perelt már be biztosító...

Valaki perelt már be biztosítót kártérítés miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon alacsony kártérítést akarnak fizetni amit képtelen vagyok elfogadni baleset után, de nem tudom mennyi esély van arra, hogy nyerjünk. Mindenképppel ügyvéddel. Saját tapasztalatok?
tegnapelőtt 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Célszerű kiírni a konkrét esetet a hivatalos Jogi Fórum oldalra .
tegnapelőtt 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Meghuztam valaki kocsiját, biztosito stb, azt kell azt kell. Kb előző ev 10. Ho kornyeken volt az eset, azota meg csak nem is valaszoltak a faszinak. Kuldott ugyveddel felszolitast mar nekik, semmit se ert. Nálad legalabb adnak valamit, de bebizonyitani h tul keveset ad a biztosító kb eselytelen
tegnapelőtt 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Évekig elhúzódó perre számíthatsz, ahol be kell bizonyítanod miért kevés. Persze mindezt saját zsebből fizeted, csak ha megnyered a pert kapod vissza. Hogyha több 10 millióról van szó azt mondom vágj bele, de pár 100e szerintem nem ér annyi időt és bosszúságot.
tegnapelőtt 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a per a sokadik lépés, ha nem tetszik amit először ajánlanak, pótszemle a megoldás, illetve visszautasítás. Ha vannak számlák, lehet mellékelni, stb.
tegnapelőtt 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó ajánlatot adott most a biztosító. kb 5-6 millióval kevesebb mint amire számítottunk és amennyit mások ezért a balesetért kaptak. Nem tudom milyen ára van egy pernek...
tegnapelőtt 15:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Kocsi arat kene megteriteni?
tegnap 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem kocsi. Én sérültem meg, ha kocsi lenne nem érdekelne ennyire
tegnap 20:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Es milyen biztositas terit? Masik fel kgfbje vagy van sajat balesetbiztositasod?
tegnap 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Masik fel kotelezo biztositasa
tegnap 21:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor ott az a problema, hogy nincs lefektetve, hogy milyen osszegekre vagy biztositva, mint pl egy balesetbiztositasban ahol egy halaleset x Ft es kesz.

Az emberi eletnek nincs fix ara igy nem lehet egyertelmuen bearazni, hogy mekkora kar ert.


Itt nyilvan szamit, hogy mennyi beveteltol esel el, mennyi kezelesre szorulsz stb. Alapvetoen nem arrol szol egy karterites, hogy fajdalomdijat fizessenek, hanem igymond az eredeti allapotot kell visszaallitani.

Ha maradando serulesed keletkezett, akkor ott lehetnek meg erdekessegek, de akkor mar lehet a vetkest kell perelni.

ma 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!