Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Hol érdemes baleseti-és...

Hol érdemes baleseti-és életbiztosítást kötni?

Figyelt kérdés
Jelenleg kinél a legjobbak a kondíciók?

aug. 2. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Sehol
aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb helyen ugyanazok a kondiciók, esetleg változó mdozatok vannak. Mindenhol van több termék.

Nekem saját banknál volt érdemes családit kötni.

Életbiztosítást nem szeretem, szerintem nem éri meg.

Külön van a baleset bizti amikor történik veled valami és fizet, vagy külön van kockázati halál ami arra fizet, ha csak meghalsz, pl betegségben. Vannak ott is kitételek persze, pl öngyilkosság.


Érdemes mind2ből kötni egyet. Egyik a baleseti tényezőt nézi a másik az egyebeket a bármilyen neműt.


Ha van családod, akkor a családi a jó amibe benne van asszony gyerek. Ezek jellemzően nem túl drágák alapból. A módozatok pedig az árat növelik, pl magasabb összeget kapsz káreseménynél, de drágább a havi díj is.

aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
aug. 2. 15:08

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!