Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Megeri eletbiztositast kotni?

Megeri eletbiztositast kotni?

Figyelt kérdés

Magyarorszagon erdemes biztositast kotni?

Olyan biztositasrol hallottam, h 3 evnek kell eltelni ahhoz, hogy ha meggondolod magad, akkor hozzaferhess. Es ha 3 ev alatt tortenik veled pl elutnek, vagy mas baleset erne, akkor olyan mintha nem is lenne biztositasod.

Ez nem rablas? Sok az a 3 ev nem?


Nektek milyen biztositasotok van?


júl. 5. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan biztositasrol hallottam, h 3 evnek kell eltelni ahhoz, hogy ha meggondolod magad, akkor hozzaferhess."


Biztosítást azt jelenti, hogy díjat fizetsz, és ezért ha valami történik veled fizetnek.

Nincs mihez hozzáférni később.

Természetsen az első naptól biztosított vagy, ha másnap elütnek, jár a pénz. Ha másnap kiderül, hogy rákos vagy az már neccesebb, mert a biztosító meg fogja vizsgálni, hogy a kötés előtt tudtál-e már róla, ha igen, akkor természetesen nem jár semmi, mert eltitkoltad a betegséged.


Van befektetéssel kombinált biztosítás. Azokat kerüld el meszire. Ha befektetni akarsz, fektess be. Ha biztosítást akarsz, köss biztosítást.

Arról hallhattad ezt a 3 évet.


"Nektek milyen biztositasotok van?"


Szerintem akkor érdemes kötni, ha van gyerek, és ha valami történi kveled gondoskodni akarfsz a jövőjéről. Nekem ezért nincs.

Ha lesz gyerekem fogok kötni életbiztosítást is. (Valódit, nem ilyen befektetési terméket, amibe van egy minimális biztosítás.)

júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Mit csináljak az életbiztosítással ha meghaltam?
júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Hogy a családod (ha van) el tudjon hantolni téged isztességesen, és ne a kutya kaparja rád a földet.
júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
Szerintem inkább rakd félre magad a pénzt. Ahhoz bármikor hozzafersz.
aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!