Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Miért küldött a NAV levelet,...

Miért küldött a NAV levelet, hogy visszamenőleg tartozásom van a TB miatt?

Figyelt kérdés
Júliusban írtam nekik egy levelet, hogy 2019 október közepéig dolgoztam utoljára, mert várandós lettem. 2020 júniusában megszületett a kislányom és Gyesen voltam aztán fél éves korától férjem kapta a GYED extrát 2 éves koráig. Elküldtek engem anno próbaidő alatt akkor, így nincs stabil munkahelyem ahová visszamennék. 2021 január 27.től kell TBt fizetnem azt írják. A Gyest június 14től újra kapom 3 éves koráig. Nem tudom hogy most csak a Gyed extra alatti időt kell fizetnem vagy most a Gyes alatti időt is míg nem kezdek el dolgozni? Nem értem akkor miért írták hogy nincs tartozásom.
2022. aug. 17. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Most akkor van tartozasod vagy nincs?
2022. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Júliusban írták az ugyfelkapumra hogy nincs visszamenőleg tartozásom, augusztusban most pedig küldtek egy levelet, hogy fizessek szept.3.ig
2022. aug. 17. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg a férjed volt gyeden, addig neked nem volt biztosításod, ez elvileg 1,5 év kellett legyen. Amikor a gyest kezdted, akkor biztosított lettél újra, ott már nem keletkezik tartozás.
2022. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!