Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Lopásnál át lehet verni a...

Lopásnál át lehet verni a biztosítót?

Figyelt kérdés
Tegyük fel bejelentem a biztosítónak hogy ellopták az autómat, fizessenek. Hogy tudják ellenőrizni hogy tényleg ellopták és nem csak elrejtettem valahová az autót?
2021. aug. 20. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Remélem, nem vagy ennyire hülye, és komolyan gondolod a kérdést!
2021. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Hm ez engem is érdekelne
2021. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
#1 Mert aki hülye, az nem gondolja komolyan a kérdést?
2021. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Lopással csak akkor foglalkozik a biztosító, ha a rendőrségen bejelented a lopást.


Ha utána kiderül, hogy mégsem lopták el, akkor hatóság félrevezetése és biztosítási csalás kísérlete miatt néhány éven keresztül nem lesz gondod a lakhatással.

2021. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Volt egy cikk regen amiben valaki bejatszott hasonlot. Azt hiszem 1 ev mulva szabadul, valami 3 evet kapott.
2021. aug. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Mert aki hülye, az nem gondolja komolyan a kérdést?

Rengeteg troll van, aki csak bedob valami hülyeséget, minden háttér nélkül.

Mellesleg ha bejelented a rendöségen, hogy ellopták az autódat és olyan "szerencséd" van, hogy nem találják meg, akor a biztosító fizet.

De abban a pillanatban, amikor TE találod meg, eljárás indul ellened és az nem lesz vicces!

2021. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Unokatestvéremékhez betörtek, a szembe szomszéd kihívta a rendőrséget és csak másnapra találtak oda az úriemberek.

Az elsődleges gyanúsított keresztapám volt, hátha biztosítási csalást akart elkövetni és azért rabolta ki a saját házát, eltöltött 1 napot előzetesben és az mentette meg, hogy nem volt biztosításuk!


Szerintem 1-2 nap alatt meg fogsz törni és elismered, hogy te loptad el a kocsidat a biztosítási díj reményében, keresztapám is majdnem aláírta a beismerő vallomást, pedig biztosítása sem volt.

2021. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!