Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hatalmas hibát követtem el, a...

Hatalmas hibát követtem el, a viagogo oldalon vettem jegyet egy koncertre. Visszatéríti a bank, ha holnap bemegyünk?

Figyelt kérdés
barátom vett 2 jegyet a ciagogo oldalon, de utána jöttünk rá, hogy átverés. tudom, hogy nagyon hülyék voltunk, de ha holnap bemegyünk a K&H-hoz van rá esély, hogy visszatérítik?
2019. júl. 14. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Honnan gondolod, hogy árverés?
2019. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha saját bevallásod szerint is ti voltatok hülyék, miért térítené vissza a bank a vásárlás értékét?
2019. júl. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy fogja téríteni. Milyen jegy? Hova?
2019. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló esetem, egy hamis kínai oldalról vásároltam egy cipőt, duplán terhelték a kártyám, az-az a cipő árát kétszer vonták le. Nekem visszautalták igaz csak az egyik részét (mivel ismerősömnek rendeltem így nekem nem fájt), sőt előre megelőlegezték és már kivizsgálás előtt visszautalták. Viszont ez az OTP bank, nem tudom, hogy a K&H-nál hogy működik.
2019. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Bankkártya szabályzat. Te adtad meg magadtól a kartyaadatokat, nem történt visszaélés. A bank nem jogosult a gazdasági esemény teljesítésének a feltételeit vizsgálni. Ennyi erővel, ha veszek egy hűtőt, ami elromlik, akkor mivel kártyával vettem, akkor fizesse már ki a bank?
2019. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kivizsgalast inditottak az ugyben.
2019. júl. 15. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:
És visszakaptad végül, vagy bekerült a különösen fontos ügyek közé (szemetes).
2019. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!