Flector23 kérdése:

Na ez meg miért van?

Figyelt kérdés

Az van, hogy felugrott egy hirdetés miszerint “nyerhetek ingyen egy Samsung Galaxy s10et” . Gondoltam kipróbálom... meg kellett adom e-mail címet , meg a bankszámla számot , gondoltam 350 ft-ot ha veszítek nem gáz. Aztán az e-mail címre jött egy levél , ahol meg kellett kapnom adatokat, de angolul volt, nem értettem semmit, ezért inkább hagytam.

Ma 20:00-kor jött egy üzenet, hogy ez az INTELLECTUALMINDSTORE levont 29 Eurot.... NA DE MIÉRT ???


2019. jún. 8. 23:01
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Meg kellett adnom *
2019. jún. 8. 23:01
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Ügyes voltál...."gratulálok". Ilyenre minek dőlsz be? Kamu!!!! Most próbalkozhatsz lemondani a szolgáltatast.
2019. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Mi a problémád?

Balek vagy.

A balekokat meg lehúzzák. Különösen a pénzéhes balekokat.

Örülj, ha egyelőre ilyen kevésre. De majd jön a többi is.


Amúgy, ha híreket is olvasnál, ott is benne volt már ez a lehúzás.

2019. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Há dikk má tésókám, oszt nem gyütt meg á téló? Dzsáááá...

Itt ván 1 cikk, ebbe tálász még ódal címeket, azokat es próbájjád ki, hátha bétálál á szérencse!!


[link]

2019. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Okés, rendben, köszönöm a válaszokat, hasonlókra számítottam itt a gyakori kérdéseken. Elszúrtam... balfék voltam. A kérdésem az lenne , hogy hohgyan tudnám ezt elmondani, hogy többször ne vonjon le pénzt? Elméletileg kellett írnom egy angol szöveget miszerint le kell mondanom a szolgáltatást. Ezt megtettem. Kaptam egy választ hogy :

“Your membership has been cancelled. There will be no more charges to your account as of today’s date. Sorry to see you go.

Akkor mostmár nem fognak levonni ?

2019. jún. 9. 00:15
 6/22 anonim ***** válasza:
26%

Én a helyedben hívnék egy profi programozót, aki tudja, hogy a csalók, milyen módon lopják meg az embert rendesen, hogyan szerzik meg az össze adatukat. A programozó kipucolja neked a gépedet, megvéd attól, hogy később ne tudjanak fontos adatokat ellopni tőled. Mindenképpen intézkedj, ha gépen keresztül intézed a pénzbeli dolgaidat, vagy szoktál online vásárolni.

Lehet az adataidat már el is lopták, és akkor nem 29 eurót buktál..

Nem bántásból, de tényleg elhitted, hogy nyerhetsz ingyen bármit is??? A keserű tapasztalaton kívül?

2019. jún. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Fölösleges nekik írni.

Már eladták az e-mail címed és az összes többi adatot is, amit megadtál. Bankszámlaszámot, mindent.


Inkább a kártyádról intézkedj. Tiltsd le őket róla, és beszéld meg a bankoddal, hogy mit kell tenni, hogy ne vonjanak többet.

Próbáld meg visszaszerezni a 29 eurót (mivel arra nem adtál megbízást).


Ja, és te még nem internetes számlát használsz ilyen fizetéshez?

Miért? Balek akarsz maradni?

Arra csak annyi pénzt szokás utalni, amennyit fizetni akarsz. Többet akkor nem tudnak levonni.

Az átutalás arra ingyenes.

2019. jún. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem szoktam online rendelni, semmit nem szoktam ott intézni. Igen , őszintén először elhittem, nem olvastam erről sehol cikket. Addig mentem el , hogy meg kellett adnom a bankszámla számot, meg az e-mail címem. Aztán jött az angol része , amikor több mindent kellett volna megadnom, de ott már sejtettem, hogy azokat nem kéne, mert először magyar volt, aztán minden angolra váltott. De hiába nem mentem már a továbbiakba bele, 1 héttel később levonta a 29 eurot is. Írtam e-mailt angolul. Elvileg azt írták vissza, hogy törölve lett minden. Nem tudom, hogy ez most ténlyeg igaz-e . Profi programozót nem ismerek sajnos.
2019. jún. 9. 00:41
 9/22 anonim ***** válasza:

Hívd fel a bankod ügyfélszolgálatát és tiltsd le a kártyát, aminek megadtad az adatait!

Emellett indítsd el a banki charge backet!

2019. jún. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. jún. 9. 00:49
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!