Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet valami következmény?

Lehet valami következmény?

Figyelt kérdés

Egy hónapja felelőtlenül fizettem a sexchat. Re vip. Et akkor le is vonta meg is néztem, de tegnap este eltünt 3000ft és 1 hónapja nem is fizettem és bejelentettem a banknak és amit elmondtak valószínű emiatt tűnt el ekkor jutott eszembe korábbi hülyeségem miatt történt de ezt nem mondtam mert ciki lehet bajom azt mondták utána járnak jogtalan volt e?

Természetesen igényeltem uj kártyát jelenlegi letiltásra került


2019. febr. 6. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem hinném, de ezt az ÁSZF-ben kéne megnézni azon az oldalon...
2019. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy letiltod a kártyádat (ami megint csak pénz az új kártya igénylésére) és így nem tudják levonni róla a díjat, attól a velük kötött szerződésed még nem szűnik meg. Majd ha szépen felhalmozódik, akkor követelik tőled egyben polgári perben, megspékelve a végrehajtási költségekkel. Ezen semmit se változtat, hogy már más bankkártyád van.


Inkább a k.urválkodós oldallal kötött szerződésedet kellene felmondanod minél előbb. Persze a felmondás előtt keletkezett költségeket akkor is meg kell fizetni.

2019. febr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De amit fizettem ki lett fizetve vagy valami előfizetés keletkezett hogy kell azt lemondani?
2019. febr. 7. 05:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Saját akaratodból fizettél elő (az más kérdés, hogy esetleg nem tudtad, hogy ez egy előfizetés) ilyen esetben nem igazán fog a bank visszatéríteni.

Azt jól tetted, hogy új kártyát igényeltél, de most azon az oldalon is keresd meg, mi módon lehet lemondani a szolgáltatást, mondd is le - és akkor békén hagynak.

2019. febr. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a legtöbb ilyen oldal nem ennyire lehúzós...ahogy nincs fedezet a következő havi előfizetésre, úgy felfüggeszti a hozzáférést és később a szerződést is törli...de ahogy írtam ÁSZF-ben biztosan benne kell, hogy legyen, mi történik fedezetlenség esetén, benne lehet az, hogy a hozzáférés meg minden megmarad, és halmozódik a ki nem fizetett havi díj.
2019. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már meg van nem a sexchat a bűnös online chateltem azzal az oldallal aki levonta a pénzt és kiderült flirt.com.on van előfizetés, de meg szüntettem és most már azt írja ingyenes a tagságom most már remélem minden rendben van nehezen tudtam intézni mert amerikai oldal
2019. febr. 8. 05:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!