Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cetelem tartozásál mi az eljárás?

Cetelem tartozásál mi az eljárás?

Figyelt kérdés
Van náluk 210 ezer forintnyi áruhitelem. Három év futamidővel, két éve folyamat rendesen fizettem, azonban agusztus elsején munkanélkülivé váltam igy az utolsó két honapban nemtudtam fizetti és ebben a hónapban is csak egy havit tudtam, ugyanis csak mult hó közepétöl dolgozok újra. Most pénteken hivtak hogy kedd délutánog fizessek be 27 ezret különben átkerül az ügyem az adóság behajtásra. Nyilván keddig megprobálom befizetni hogy ujra normálisan tudjam törleszteni de mi van ha nem sikerül? Mi a pontos eljárás? Elöre is köszi a válaszokat.

2017. nov. 19. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel szerződésszegésnek tekintik és a tartozást + a hitel fennmaradó részét egy összegben átadják követeléskezelőnek, utána meg megy végrehajtásra. Sokkal- sokkal többet kell akkor fizetned majd, mert rámegy a követeléskezelő és a végrehajtó díja is. Mindenképpen próbáld meg a 27 ezret befizetni, ha nem megy, akkor hívd fel őket és próbálj meg egyezkedni, hogy legalább a felét kifizeted (13.500-at), a másik felét meg következő hónapban, a normál törlesztő mellett.
2017. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!