Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Quaestor rövid távú befektetés...

Quaestor rövid távú befektetésről vélemények?

Figyelt kérdés

1 éven belülire 9%ot ír...Nem sok ez egy kicsit a bankok kamataihoz képest?

Ha szeretnék ilyet, mit kell tennem, fizetni vmit, vagy ilyesmit?


2010. jún. 25. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Quaestort nem ismerem, de az én félretett pénzem ennél még többért is pihen jelen pillanatban (jókor kötöttem le 1 évre)... Simán elképzelhető 9%.
2010. jún. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek válaszolgatsz, ha nem ismered? Jesszus az ilyenek gyökerek ba***ák el ezt az oldalt. Mért nem lehet ezeket törölni???


Na szóval a quaestor többet ad mint egy bank, de ez nem lekötés, hanem kötvény befektetés. Ami kevésbé biztonságos. Hiszen ha bukik a cég ugrik a pénzed is, nincs aki kárpótol. Mellesleg banki lekötés is van náluk de az jóval kevesebb.

Szerintem megbízható cég, az én pénzem is náluk van épp már egy ideje és jól jártam vele, de nem árt tudni hogy nem annyira biztonságos mint egy banki lekötés.


..szóval egy épkézláb válasz ilyen lenne...

2011. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne vegyél Questor kötvényt, mert csalás az egész.
2015. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!