Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nincs penzem honaprol honapra...

Nincs penzem honaprol honapra elek?

Figyelt kérdés

Igen es mar elegem van belole dolgozom amennyit csak tzdok tulorazok minimalberer nulla koszonet...


Tanacstalan vagyok mar teljesen


2018. aug. 28. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
miért nem váltasz? vagy nálatok csak olyan helyek vannak ahol minimálbért fizetnek?
2018. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Köszönet??? Nekem sem szokták megköszönni, ha elvégzem a munkám, csak utalják érte a fizetésem.


Amúgy rögtön amikor megkapod a fizetésed, egy részét el kell tenned valahová (elkülönítet számlára pl), és semmiképp ne nyúlj hozzá, így tudsz tartalékot képezni.

2018. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Én mindig azt osztottam be, ami volt. Bizony volt, hogy hárman éltünk 11 hónapig 94 ezer forintból úgy, hogy nem tudtuk, meddig fog tartani ez az állapot.


A nettó 92 ezer körüli összeg bizony nem sok, az tény, de ilyenkor nem sopánkodni kell, hanem vagy váltani munkahelyet, vagy ha nincs rá mód, akkor átgondolni a kiadásokat. Magyarul: Újratervezés van.

2018. aug. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Hol dolgozol?
2018. aug. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!