Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP-nél miért sumákolnak?

Az OTP-nél miért sumákolnak?

Figyelt kérdés
Egyik számlacsomaghoz sincs oda írva a valódi ár csak a 0 ft, persze ha teljesíted a feltételeket akkor... csanyi maffia?
2018. aug. 12. 14:08
 1/5 A kérdező kommentje:
és miért ilyen drága a kártyadíj a maffiánál?
2018. aug. 12. 14:09
 2/5 A kérdező kommentje:
sokkal drágább a kártyadij meg minden mint a többi banknál mégis ott vannak a legtöbben.
2018. aug. 12. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:

az otp piacvezető nálunk


ezt ki is használja, mindenhol jelen van(és ez vidéken sokat számít) így az átlag embernek a bankolásról az otp jut egyből eszükbe.

ezért megengedi magának azt hogy ő legyen a magyarországi bankok közüla legdrágább

ez van

akinek nem tetszik, és céltudatos az keres másik számlavezető bankot, van belőlük bőven...

2018. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


sokkal drágább a kártyadij meg minden mint a többi banknál mégis ott vannak a legtöbben."


Ha jól sejtem, már volt ilyen kérdésed:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..


Ráadásul nagyon úgy tűnik, hogy valami miatt le akarod járatni az OTP-t... Nem kötelező OTP-s nek lenni.

Amúgy nem igaz, hogy a legdrágább náluk a kártyadíj: nekem olyan 3.800 ft körül van.

2018. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az OTP többet fizet évente, mint amennyit én nekik, így nem mondanám túl drága és sumák banknak.
2018. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!