Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Áruhitel esetén is számít, ha...

Áruhitel esetén is számít, ha valaki KHR-listán van?

Figyelt kérdés

ma 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen
ma 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen és ha már negatív KHR listán vagy, akkor nagyon nem kéne áruhitelt felvenned, mert nem engedheted meg magadnak.
ma 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A választ köszönöm.

A véleménynek viszont nem sok értelme van, mert egyrészt nem rólam van szó, én nem vagyok KHR-listán. (Soha nem is voltam, nem véletlen nem is értek ehhez.)

Másrészt 10+ éves történetről van szó, ami most derült ki. Az összeg se nagy, viszont az illetőnek munkaviszonya se volt, jogosult se lett volna semmilyen hitelre akkoriban, gyakorlatilag azt se tudni, mi ez, és hol lehetne utánajárni, mégis hova tartozik és mire...

(Ami állítólag szintén egy áruhitel volt, de a bank ennél többet nem látott.)

ma 09:05

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!