Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha pénzügyi ajánlattal hív...

Ha pénzügyi ajánlattal hív telefonon egy pénzintézet, akiknek már ügyfele vagyok, miért nekem kell a személyes adataimmal beazonosítani magam, miért nem ők olvassák fel, ami előttük van, amire én vagy helyeslek, vagy azt mondom, hogy nem így van?

Figyelt kérdés
Bárki hívhat, honnan tudjam, hogy nem valami csaló akarja kicsalni az adataimat?
2018. aug. 6. 12:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A vonalas számukat tudom, ez mobilos hívás volt, nem szerepel a publikus kapcsolati adatok között, szóval vagy igaz, vagy nem. Egy ügyintézőt ismerek, aki segíteni szokott, az ő száma el van mentve, ez nem ő volt.
2018. aug. 6. 21:43
 12/12 Estádio de Felchút ***** válasza:

Aki olyan h*lye, hogy telefonban mindenféle adatot megad magáról, az meg is érdemli a sorsát.


https://www.youtube.com/watch?v=KuR3fVZTBNY


Tessék tanulni, okulni.

2018. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!