Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankszámla nyitás tudnátok...

Bankszámla nyitás tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Most leszek egyetemista és három Takarékszövetkezet OTP és CIB között vacillálok. 19 éves vagyok olyan számlát szeretnék nyitni ahol minimálisak a költségek mert csak arra használnám a számlát, hogy egy kis összeget tárolok rajta, mivel kell az egyetemhez. Sok rosszat hallottam az OTP bankról, hogy ígérik a 0 számlavezetési költséget és csak úgy húzogatnak le ilyen olyan összegeket a számláról. Nagyon érdekelne a CIB ECO számla ami szintén 0 forintokat ígér hogy ez valóban így van ? Illetve tudom hogy a takaréknál vannak költségek de ha az OTP csak húzogat le a számláról a takarék ezzel szemben legalább megmondja és tudom mire számíthatok. Szerintetek hol érdemes számlát nyitni ?
2018. aug. 1. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az OTP-nél. Tőlem sosem vontak semmi olyant, amit ne írtam volna alá. Egy barátnőmtől egyszer igen, bement megkérdezni, kiderült, hogy tévedés, elnézést kétrek és visszaadták a pénzt.
2018. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha budapesti vagy akkor a Gránti Banknál, ha nem budapesti és soha nem akarsz átutalást netbankon akkor jó az OTP Junior is.
2018. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én ~600 Ft-os számlavezetési díjjal nyitottam OTP számlát és minden hónapban ráterhelnek különböző jogcímeken bizonyos összeget, pl Havi zárlati díj kb 650 Ft, rendkívüli költségek 300 Ft.

Valóban van ilyen az OTP-nél és teljesen jogos sajnos, a sok oldalas apróbetűs szerződésben benne is van, amit aláírsz a nyitáskor.

2018. aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!