Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan működik a bankszámla...

Hogyan működik a bankszámla nyitás?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyitni bankszámlát amelyre a jövőben a fizetésemet utalni fogják és egyéb jövedelmeimet is be tudom fektetni.milyen tipusú számlát érdemes nyitni hogy a betett összeghez ne nyúljanak hanem ugyan annyi legyen mikor betettem?
2017. jún. 9. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
A pénzedhez senki nem fog nyúlni, csak akinek hozzáférése van (pl. te). Ha esetleg a különféle díjakra gondoltál, azok mindenhol vannak, nyilván a bank sem jótékonyságból üzemel. Az, hogy számodra mi a legjobb csomag, mi nem tudhatjuk. Ez nagyon sok mindentől függ. De a kérdésből én arra következtetek, hogy még gyerek lehetsz, de 20 évesnél biztos nem idősebb. Ha így van, akkor érdemes gyerekeknek/fiataloknak szóló csomagot választani (ezekre életkor alapján vagy jogosult), mert ezek általában alacsony költségekkel járnak. De tényleg az a biztos, ha felmész néhány bank oldalára és megnézed, hogy az egyes csomagok milyen díjszabásokkal működik. Neked kell tudni, hogy milyen szolgáltatásokat fogsz használni, és ennek megfelelően válassz csomagot is.
2017. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!