Hogy szabadulhatok meg a végrehajtóktól?

Figyelt kérdés

Sajnos több helyen is adós vagyok így az OTP faktoring felé kb 200 ezerrel Csupor végrehajtó irodának adtak át 2 OTP-s tartozásom ami kb 1,4 millió forint illetve a Telekom által van egy készülék kötbér nagyjából 4-500 ezer forint. Úgy számolok ezekkel ,hogy nagyjából 2-2,5 millió lesz mire megyek haza október körül . Mindenképp szeretném kifizetni a lelkiismeretem miatt is de páran be paráztattak ,hogy lesz kb 5 millió belőle mire kifizetem illetve ha ki is fizettem akkor is mondva csinált indokokkal követelnének rajtam pénzt. Hogy tudok ez ellen tenni akár? Mert nem 20szor akarok egy tartozást kifizetni. Mivel bizonyíthatom majd a jövőben a kifizetést?



Hajlandóak egyezkedni is akár vagy esetleg részletfizetésre? Nem a legjobb a részlet fizetés mert minél előbb meg akarok tőlük szabadulni de ha nincs más ez is jó. Minél előbb haza szeretnék térni és nem egy idegen országban akarok idegenként / "migránsként" élni. Hogyan tudnám kideríteni pontosan mennyi is a tartozásom? Mert konkrét összegeket nem tudok mégis mennyit kellene fizetnem. Gyomor idegem van már attól is hogy ezeket leírom. Írjak nekik egy levelet? Na de mi legyen benne? Teljesen tanácstalan vagyok. Most pláne nem is dolgozom így kölcsön kell kérnem


2018. júl. 1. 17:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bocsi nem tudsz bemenni mert külfödlön vagy.. nehari. Nem figyeltem, vezettem mikor olvastam.


Akkor az necces. Jogi képviselő szóba jöhet? Mert távollétedbe tud intézkedni.

2018. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!