Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen biztosítást érdemes...

Milyen biztosítást érdemes kötni lakáshitel esetén?

Figyelt kérdés

Lakáshitel felvétel előtt állunk. Alapvetően hitelfedezeti biztosítást szerettünk volna kötni arra az esetre, ha én munkaképtelen lennék. Ez azért fontos, mert én 5x annyit keresek, mint a feleségem és ha bármi történik velem, akkor nem akarom, hogy rászakadjon a hitel ahogy van. Viszont ma közölte a bank, hogy nem köthetünk rám hitelfedezeti biztit, mert nem munkabéres alkalmazott vagyok, hanem vállalkozó és a hitelfedezeti biztosítás meg leginkább munkahely elvesztése esetén hasznos.

Kérdésem, hogy ilyen esetben mit lehet tenni? Létezik olyan életbiztosítás amivel jól járunk, ha valami történik velem? Én valami sima, nagy összegű biztosításra gondoltam ami halál, rokkantság vagy egyéb rettentek esetén 10-15 milliót fizet legalább.

Tudtok ajánlani valamit?


2018. jún. 5. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Kockázati életbiztosítást.
2018. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
Kockázati életbiztosítást. Javaslom a kiszamolo.hu életbiztosítását, nézd meg az oldalon!
2018. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!