Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol lehet hitelt felvenni...

Hol lehet hitelt felvenni tőzsdézésre?

Figyelt kérdés
Demó számlán közel 1 millió forintot kerestem egy hét alatt tőkeáttételes kereskedéssel. Szeretném elkezdeni igazi pénzzel is, de sajnos nincs, ezért szeretnék kb 300 ezer forint hitelt felvenni erre. A nyereségből nagyon hamar visszafizetném.

2018. jún. 3. 12:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%

Beregisztrálsz kapsz ajándék 10 000-et és abból tőzsdézel, ha annyira hiszel magadban, hogy hetente 10X-ezed a pénzt, akkor:

1. héten lesz 100 000-ed (ez a harmada, annak amit szeretnél)

2. héten lesz 1 000 000-od ( ez pedig több, mint a 3x-osa)


Akkor meg minek neked hitel?


3. 10m---4. 100m ---5. 1milliárd, stb. pár hónap alatt megveszed az országot, erre nem igaz, hogy nem tudsz 2 hetet várni...


És így nincsen pofára esés sem mikor szembesülsz a valódi kereskedelemmel és nem csak 2 írás oldalú "mágikus érmét" dobálsz fel megfejtve, hogy írás lesz!

2018. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

ugyan azok a termékek vannak demószámlán, az árak is ugyan azok.

Biztos vagyok magamban, a kérdésre válaszoljatok.

Elég jól megy a tradeing, nem kértem kioktatást."


Na látod, ez a lehető legveszélyesebb állapot, amiben most vagy: amikor még a kockázatokat sem látod át és a válaszolókban ellenséget látsz, nem jóakarót :-(

Pedig igazuk van.


Kérlek olvasd el ezt a cikket és akkor (talán) megérted, miért óvunk ettől.


És egy dolgot tanulj meg, mert nagyon fontos SOHA NE TŐZSDÉZZ HITELBŐL!!! Csak olyant pénzt tegyél fel a tőzsdére, amit nem sajnálsz, ha 100%-ig ELVESZTED!! ("játékpénz")

Ugyanis pont az a demo számla lényege, hogy nem saját pénzeddel játszol, korántsincs olyan kockázat, félelem-faktor, mint amikor a megdolgozott pénzedet teszed fel - vagy végső soron hitelt.


Így aztán nem is adok tippet.


Ha nem fogadod meg a tanácsunkat és mégis szerzel valahonnan pénzt, akkor pedig feltétlenül várlak vissza - mondjuk fél-1 év múlva, hogy elmondd, mire jutottál.


[link]

2018. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:eszednél vagy? Ha nincs legalább 5-600 ezer forintod, vagy akár több, aminél akkor is megvonod a vállad, ha elveszted, akkor legyszi kerüld el mennyire a tőzsdét. Tipikus kezdő balek hiba (én is csináltam). Csinalok fingból pár tizezret, azt hiszem mindenki hülye és én vagyok a császár. Na ilyenkor buktam el több százezret. Azóta ennél nagyobb alázattal (és több játékpénzzel) állok neki játszani.

Hitelből? Uram atyám! Kérlek szeretettel, olvasd már el a Gazdag Papa Szegény Papa c könyvet. És menj el dolgozni, amíg nincs játékpénzed.

2021. szept. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Amúgy én személy szerint kíváncsi lennék rá, hogy alakultak a kérdező dolgai...

Vett-e fel hitelt, stb. (12-es)

2021. szept. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!