Egy hét alatt fel lehwt készülni a stewardess interjúra szerintetek lesz jövőre is?

Figyelt kérdés

A gáz, hog én még nem végeztem az egyetemmel, de mivel megbuktam, nem folTatom. Most tudtameg, hogy május 28-án lesz Pesten. Az kemény egy hét, nem elég, hogy tudok angolul.

Viszont félek, hogy jövőre már nem lesz. De ez nagyon levés idő.


2018. máj. 17. 10:07
 1/5 anonim válasza:
Te és az egyetem?? Én azt hittem, hogy oda csak értelmes, intelligens embereket vesznek fel. A 10 éves gyerekem jobban fogalmaz és helyesebben ír, mint te....
2018. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocs édes, de csak elgépelések.Nyilván nem úgy írom a tudom szót, hogy "ludom", csak elgépeltem, aranyom.

Egyébként semmi probléma a helyesírásommal. Mindazonáltal az sem kell feltétlenül. Tesóm most végzett mérnökként, borzalmasan ír, kettes érettségije lett. A maximum pontot levonták tőle helyesírásra, különben minuszban lett volna. Múltkor azt írta nekem, hogy "meg láthatód", és nem elgépelte. Ennyit erről.

2018. máj. 17. 10:40
 3/5 xswerdy ***** válasza:

el nem tudom képzeli, hogy mit kell készülni egy stewardess interjura. Ha tudsz angolul, mi kell még? Általában a szakmához nem értőket keresnek, majd kiképeznek. Max ha tapasztaltként jelentkeznél, akkor érteném, hogy át kell nézned pár dolgot, amit kérdezhetnek. De nem írod, hogy ez lenne a helyzet.


Amúgy rendszeresen keresnek a cégek stewardess-t, ez nyilván egy konkrét cég interju-napja, de az is biztos időnként ismétlődik, nem is évente, hanem sűrűbben.

2018. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Emirates.

Hát öt fordulós, elég komoly.

2018. máj. 17. 14:00
 5/5 anonim válasza:
Szia, én is erre szántam el magam, szeptemberbe remélhetőleg megyek is képzésre! :) privibe besz?:)
2018. máj. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!