Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen biztosítékot kapok a...

Milyen biztosítékot kapok a brókeremtől?

Figyelt kérdés
Elég nagyot buktam a múltkor tőzsdén és úgy döntöttem, hogy 2ETH-ot egy brókerhez teszek,, akivel megbeszéltünk havi 10%profitot...Személyesen nem ismerem, de beszéltünk telefonon és korrektnek tűnt, de mégis félek, hogy lelép a pénzemmel...Kamatos kamatról van szó és ETH-ban történik a kifizetés is...Milyen biztosítékot tudok kapni, hogy nem lép le a pénzemmel? A telefonszáma megvan, lakcímkártyáról és személyi igazolványról küld képet, illetve az álltalam regisztrált oldalon fog kereskedni, tehát bármikor be tudok lépni...Elektronikus aláírást is csinálunk...Tehetek még valamit a teljes biztonság érdekében...

2018. márc. 22. 09:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Elég nagyot buktam a múltkor a tőzsdén"

"de mégis félek, hogy lelép a pénzemmel..."

"így nem tud kiutalni pénzt amíg meg nem erősítem, tehát lelépni nem fog az tuti,"


Oké, tegyük fel, azt modja, most tegyük ide és ide a pénzed - a Te jóváhagyásoddal beteszi. DE! Mivel te nem értesz hozzá, ezért nem tudod, hogy jókor, (jó helyre) tette-e vagy sem? Épp ezért, lehet, hogy a Te jóváhagyásoddal teszi be és kereskedik, de ha elbukja, akkor mi van? Jóváhagytad, hogy oda tegye akkor és akkor - azt annyi. Istenem, nem sikerült a befektetés - mondja Ő te meg nézed a pénzedet, hogy hol van és megint csak magadat okolhatod.

2018. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
De hogyha ő fixen tudja hozni nekem a havi 15%-ot és ezen kívül még magának is tud egy kis hasznot hajtani, viszont kiutalni az engedélyem nélkül nem tudja a pénzt, readásul a kripto világba akkora növekedések/esések vannak hogy nem hangzik olyan lehetetlenül ez a havi 15%...ő ilyen sell/buy ordereket használ, tehát van ETHja illetve usdt-je és ezek külömbségéből adódóan tud profitot hajtani, ez ugye egy automatizált rendszer, csak jó taktika alapján kell beállítani... kérlek javítsatok ki, ha úgy érzitek, de értelmes, ész érveken alapuló válaszokat adjatok kérlek...
2018. márc. 29. 12:52
 13/13 anonim ***** válasza:
14%

Minek ahhoz, bróker, hogy vegyél ETH-t? :D

Felmész a cointbase-re, aztán veszel magadnak annyit amennyi kell.

2018. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!