Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen biztosítékot kapok a...

Milyen biztosítékot kapok a brókeremtől?

Figyelt kérdés
Elég nagyot buktam a múltkor tőzsdén és úgy döntöttem, hogy 2ETH-ot egy brókerhez teszek,, akivel megbeszéltünk havi 10%profitot...Személyesen nem ismerem, de beszéltünk telefonon és korrektnek tűnt, de mégis félek, hogy lelép a pénzemmel...Kamatos kamatról van szó és ETH-ban történik a kifizetés is...Milyen biztosítékot tudok kapni, hogy nem lép le a pénzemmel? A telefonszáma megvan, lakcímkártyáról és személyi igazolványról küld képet, illetve az álltalam regisztrált oldalon fog kereskedni, tehát bármikor be tudok lépni...Elektronikus aláírást is csinálunk...Tehetek még valamit a teljes biztonság érdekében...

2018. márc. 22. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

"Milyen biztosítékot tudok kapni, hogy nem lép le a pénzemmel?"


Semmilyet. Ugyanis minden tőzsdei kereskedési felületen a szerződéskötéskor felhívják a figyelmedet arra (talán a szerződésben is benne van), hogy tudomásul veszed, hogy a pénzedet kockázatos pénzügyi tevékenységbe teszed és akár a teljes összegét is elvesztheted. EZ A TŐZSDE - így működik - csak erre nem szokták felhívni a figyelmet. Csak a mézesmadzag megy, hogy ennyit meg annyit kerestem X idő alatt.

2018. márc. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Havi 10% profit?


Ez valami kamu trollkérdés?

2018. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kamu, elmondanád a véleményed? A havi 10% az nagyon sok?
2018. márc. 22. 12:25
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Évi 7-10% a kockázat nélküli.

Felette, már Ponzi.

2018. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Esteleg tudja valaki, hogy poloniexen az etherum-usdt közötti váltásnál mennyi a fee?
2018. márc. 22. 15:02
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Ebből akkora átverés lesz, hogy egy életre meg fogod jegyezni!

Mi az hogy kereskedik a bróker? A te neveden vezetett számlán hajt végre tranzakciókat? Vagy vagy olyan buta, hogy neki utalod az ETH-t, és várod a havi 10%-okat?


Láttad már a kereskedlsi előéletét, számláját, vagy egyáltalán bármit amiből sejtehted, hogy valóban tud-e nyereségesen kereskedni? Mert bukni azt tud bárki.


Ad bármilyen biztosítékot a szaván kívül?


A mohóságod lesz a veszted, ha elhiszed a havi 10%-ot, aztán a végén egy filléred sem marad a történetből!

De a ate pénzed, azt csinálsz amit akarsz!

2018. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Hallgatok a szavatokra!
2018. márc. 23. 06:51
 8/13 Pipas Pisti ***** válasza:
Bárki aki ilyenbe megy bele, annak érdemes megnézni a MNB oldalon, hogy a "brókerének" van-e engedélye a pénzügyi tanácsadásra. Ha nincs, az gázos... Az is, aki 10%-ot ígér, úgy, hogy neki is lesz még munkadíja :) Nem lehetetlen a havi 10%, de aki annyit tud, az nem fogja keresgélni a kisemberek pénzét.
2018. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A Pali nem egy hivatalos bróker, hanem egy ismerősöm barátja...(az az ismerősöm akivel együtt buktunk egy nagyot) és most végülis abban egyeztünk meg, hogy be tudok lépni a fiókba, illetve az én e-mail címemen van az account (cryptopia) így nem tud kiutalni pénzt amíg meg nem erősítem, tehát lelépni nem fog az tuti, és végül baráti árként havi 15%-ot kapok...Szerintetek?
2018. márc. 29. 10:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem bocs, de hülye vagy, de úgy dobos ki a saját pénzed az ablakon, ahogy gondolod, nekem mindegy.
2018. márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!