Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ti vettetek már föl hitelt...

Ti vettetek már föl hitelt valamire? Van hiteletek? Megbántátok hogy fölvettétek?

Figyelt kérdés
Én is tervezek hitelt fölvenni persze nem örömmel fogom tenni
2018. márc. 12. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Diákhitelem van, nem bántam eddig meg de még tanulok úgyhogy nem fizetem egyelőre. Lehet pár év múlva más véleményem lesz, még igyekszem úgy gondolni rá hogy befektetés a jövőmbe.
2018. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Nem is fogok.
2018. márc. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Diakhitel és lazán vissza tudtam fizetni.

Lakashitelt pedig nemrég vettünk fel mert kellett egy kevés, de azt meg nagyrészt lakástakarékokból fogjuk visszafizetni, szóval tulajdonképpen negatív kamat lesz, azaz még keresünk is rajta. :)

Szóval még akkor is megérte volna felvenni ha készpénzben lett volna elég pénzünk.


Ebben a mostani rendkívül alacsony kamat környezetben ilyen furcsa dolgok is előfordulnak.

2018. márc. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha tervezel hitelt felvenni akkor most vegyél fel még kedvezőek. Reményeim szerint pár év múlva egy újabb válság lesz, ezért fix kamatozású hitel érdemes felvenni, még ha drágább is valamivel. Véleményem szerint jó dolog a hitel, amennyiben befektetés miatt veszed fel, ami megtérül jövőben, viszont színestévére, telefonra csak olyan emberek vesznek fel hitelt akiknek a pénzügyi intelligenciájuk alacsony.
2018. márc. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, autóhitelem van, a kocsi értékének kb a fele. Ki tudtam volna fizetni egyben az autót, de olyan alacsony kamattal adtak hitelt, hogy inkább amellett döntöttem, és így maradt tartalék pénzem, ami még kamatozik is. Nem bántam meg.

Neked miért van szükséged a hitelre?

2018. márc. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Reményeim szerint pár év múlva egy újabb válság lesz,"



?? Reméled, hogy válság lesz?? Mivan?

2018. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Aki rendelkezik némi pénzügyi ismeretekkel illetve befektethető pénzzel az vár egy újabb válságot. Tudom a válságban sokan tönkre mennek. Viszont a pénzügyi világ nem az érzelmekről szól. Válság idején rengeteg mindent olcsón meglehet vásárolni, akinek van rá pénze. Az pedig, hogy nagyon sokan alacsony pénzügyi intelligenciával rendelkeznek, azért ne én érezzek már bűntudatot. A válság egy kiváló lehetőség arra, hogy olcsón bevásároljál, éppen ezért is várom a következőt.
2018. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Lakáshitelünk van és nem bántam meg, hogy belevágtunk. Kevesebbet fizetünk így, mint egy albi bérleti díjára, van mellette néhány lakástakarékunk és előtörleszteni is tudunk évente egy-egy nagyobb összeget.
2018. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Providentet vettem fel, hogy ki tudjak menni külföldre. Egy összegben fizettem vissza.
2018. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!