Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érné meg...

Melyik banknál érné meg jobban személyi kölcsönt intézni ebben a hónapban?

Figyelt kérdés

Személyi kölcsönre lenne szükségem 1 000000 Ft értékben,és szeretném tudni előre hogy az alábbiak közül melyik bank lenne a legjobb választás?Otp,Budapest Bank,Erste,Raiffeisen.

Nem szeretnék semmilyen rejtett költségekbe esni,ez is fontos lenne!Hogy ha 60 vagy 72 hónapra venném fel ezt az összeget és havi 20-25 ezer között van a törlesztés,az jó ár szerintetek?Meg ami még fontos lenne hogy majd az adott bank emeli majd le minden hónapban ezt az összeget a számlámról?Vagy nekem kell majd mindig átutalni?Olyanoktól is érdekelne válasz aki esetleg banknál dolgozik vagy szintén vett már fel személyi kölcsönt és esetleg jelenleg is törleszt!


2018. márc. 4. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Gondolom, ez is Te vagy:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..


Az a helyzet, hogy nem igazán úgy működik ez a dolog, hogy melyik banknál éri meg felvenni - inkább az a kérdés: melyik bank ad hitelt?

Rejtett költség nem szokott személyi kölcsönnél lenni - max az fordul elő, amit sokan "bekajálnak", hogy hú, 8 %-os hitelre van személyi kölcsön, milyen olcsó, aztán nem nézik, hogy ez csak akkor igaz, ha min. nettó 250 ft a jövedelme.


Itt tudsz nézegetni:

[link]

2018. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom ezt miből gondolod mivel most írtam először,tehát ezt rosszul gondolod de mindegy is,érdekes felfogásod van:)

Az hogy kapok e azzal nem lesz gond mivel biztos!

A válaszod nem sokat segített de azért köszi!

2018. márc. 4. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajátodnál, az enyém meglévő maximális mértékű folyószámla hitelkeret mellé, hitelbírálat nélkül adna 5 milliót
2018. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Abból gondoltam, hogy pont annyi időre vennéd fel, amennyiről az ott kérdező is beszélt és épp valaki írta neki : "20 évre 10 év fixálással 25-26.000 Ft körül van "


És ott a kérdezőnek minimálbére volt - ezért írtam, hogy manapság a bankok határozzák meg, hogy kinek adnak és kinek nem.

No mindegy.

Azt meg végképp nem nértem, hogy miért nem segített a válaszom, hiszen felhívtam a figyelmedet, hogy az alacsony kamat csak a nettó 250-es fizetésre vonatkozik és belinkeltem egy kalkulátort.

no mindegy...

2018. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze ezt mondtad de hogy melyik bank lenne a legjobb választás stb erre nem írtál:)És hála az égnek sokkal jobban keresek mint aki minimálbérért dolgozik,azért se értettem ezt az összehasonlítgatást a másik kérdés írójával:)Meg nálam semmilyen albérlet és egyebekről sincs szó:)
2018. márc. 4. 13:18
 6/6 anonim ***** válasza:
2018. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!