Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha egyszer megadom egy oldalon...

Ha egyszer megadom egy oldalon a bankkártya adataimat, akkor ők bármikor tudnak vonni le pénzt a számláról?

Figyelt kérdés
Hülye módon belementem egy FREE tartalomnál a bankártya adatok megadásába (azért kellett, hogy ha prémium tartalmat akarok vásárolni akkor meglegyenek az adataim) de fura módod a kért tartalmat nem kaptam meg,(legalábbis nem találom sehol) de valami UNICEF-es 1 dolláros levonás viszont rákerült a számlámra. Figyelmetlen voltam és a CONTINUE-ra nyomogatva ezt nem vettem észre. Szerintetek így le tudják venni máskor is a pénzem? Kicsit aggódóm. Nem szoktam ennyire hülye lenni, de most valahogy beleszaladtam.

2018. febr. 10. 15:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hogy lehetne törölni innen az adataimat?

Ezt találtam, de már nem merek semmibe belevágni :(

[link]

2018. febr. 12. 21:32
 12/15 anonim válasza:
A funacumen.com egy adathalász oldal. A legutóbbi ál-INDEX oldalon keresztül meghirdetett 1 dolláros mobil akció is hozzájuk vezet. Le kell tiltani a banknál.
2019. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

[link]

Érdemes végigolvasni!

2019. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A második kattintásnál tudtam hogy nem érdemes foglalkozni vele.

A második kattintás a kapcsolat menüpont volt.

Ha olyan helyen adod meg bármilyen adatod, ahol se egy cím, telefon, email vagy bármi nem elérhető, akkor magadra vess.

Ilyen alapon oda is adhatod a kártyád a kóddal együtt.

Erre vannak a legtöbb banknál a virtuális bankkártyák és számlák.

Ha nem akarom, akkor 1 dollárt se tudnak levenni róla.

2020. aug. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Utánaolvastam annak a funacumen.com oldalnak.

Adathalász oldal, gyűjtik a bankkártya adatokat és ezedik le a pénzt a megadott kártyákról.

Ne adnám meg ilyen oldalra az adataimat.

Van ott egy "Cancel membership", ami szintén adatokat gyűjt.

2020. aug. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!