Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp banki utatulas tenyleg...

Otp banki utatulas tenyleg ennyi ideig tart?

Figyelt kérdés

Szoval apu penteken feldatott penzt du.

Es meg nem kaptam meg..

Ez lehetseges?!:O



2018. febr. 4. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,ez lehetséges. Péntek du. 4 és hétfő reggel 7 között nincs utalás. Ilyenkor olajozzák a szervereket. Elvileg egy pillanatg tart az átutalás de a bank "ül" a pénzen ameddig csak lehet mert addig is kamatozik NEKIK. Én, amikor hallom őket panaszkodni együtt érzésem jeléül elmorzsolok egy könnycseppet.
2018. febr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Szoval apu penteken feldatott penzt du. "


Feladott? Az nálad mit jelent? Mert a feladottat arra szokták mondani, ha postán felad pénzt.

Vagy bement egy OTP-be és ott a pénztárnál készpénzben befizette? Mert ha így "adta fel", akkor annak azonnal a számládon kellett volna lennie.

De: ha átutalással "adta fel" és ezt du 4 óra után tette meg, akkor bizony csak hétfőn reggel fog megérkezni.

Banki idő (nyitvatartás) alatt átutalással jelenleg 2 órán belül megérkezik a pénz - de hétvégén nincs bank, nincs átutalás.

2018. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszi a valaszokat.

Nem tudom h mit hidjek...

Azt irta hogy atutalt penzt. Vagy is bement a bankba es x osszeget atutalt nekem. De mivel nem kaptam semmit... es azt mondta hetfon fogom megkapni....

2018. febr. 4. 17:24
 4/9 xswerdy ***** válasza:
65%
a 4 órán belüli utalás csak online indítottra vonatkozik. A bankfiókban adott megbízás másnap íródik jóvá. De a 4 óra is csak hétköznap, nap közben működik, ahogy fent is írták, szóval péntek délután indított az még online iis hétfő reggel érkezik mmeg.
2018. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha utalta, akkor elképzelhető, hogy nem ment át az aznapi körben, hétvégén pedig nincs GIRO, tehát ma fog érkezni.

De ha nem utalta, hanem befizette a számládra a fiókban, akkor annak ott kell lennie.

2018. febr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, kérdező, megkaptad a pénzt?
2018. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Meg nem:( es elegge kivagyok akadva mert az iskolat es vizumoy kell fizetnem.

Szuleim voltak bent 3x...

2018. febr. 5. 15:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem faterod rosszul adta meg a számlaszámot. :-(
2018. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az eleg nagy hiba lenne:( mert az eletem fugg ettol...
2018. febr. 5. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!