Mennyire éri meg?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy Playstation 4 Slim-et a Konzolvilág oldalról. Részletfizetést szeretnék ez 10 hónapig kell fizetnem 14.000 ft-t havonta.


[link]


Jövedelmem van rendesen bejelentett munkám van. Egyszerre nem szeretném kifizetni hanem arra gondoltam így oldanám meg. Mennyire éri meg ez a hiteles dolog? Mennyi időbe telne mire hozzám jutna a készülék? Ott az áll hogy Cofidis hitelre. Mennyire megbízható?

Válaszokat előre is köszönöm! :)

Jövedelmem havi 140.000 ft nettóba.


2018. jan. 22. 15:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy nincs semmilyen hitelem és a családnak sem. 21 éves vagyok.
2018. jan. 22. 15:19
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem sok
2018. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt mondjuk olcsóbb ugyanaz a csomag.


neked kell tudni, megéri-e.


az önmagában egy jó elképzelés hitelfelvétellel kapcsolatban, ahogy tervezed.

okos ember akkor vesz fel hitelt, ha akár egyben is ki tudná fizetni, de nem szeretné a havi fizetését lenullázni egyben.


szóval ha nekem mondjuk ps4 slim-re lenne szükségem, és felmerülne az áruhitel, én is így választanám valószínűleg.

bár nekem nem kellene a fifa semmiképp, szóval még ennél is olcsóbban meg tudnám oldani magamnak...

2018. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az oldalt amit küldtél! :)

Igen én is erre gondoltam. Nem szeretném lenullázni a számlám egyből. Mivel ez az állás biztos és a jövedelmem is igy kitudom fizetni hitellel. De mennyi idö mire kézbe kapnám a konzolt?

2018. jan. 22. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem a cofidis is szinte mindenkinek megadja a hitelt, vagy 1-2 napon belül elintézik, szóval nem kell sokat várnod rá, amint megvan a hitel, már küldik is.
2018. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!