Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudok belépő az MBH...

Paradicsom31 kérdése:

Hogy tudok belépő az MBH korában takarékbank appba belépni?

Figyelt kérdés

Korában le voltak töltve, be is tudtam lépni, de le kellett törölni, mert akadozott az alkalmazás.

Letoltottem, mikor berontott azt a hosszú MBH: felhasználót, egyszerűen nem enged be. Már kértem le jelszót az ügyfélszolgálattól, és letoltottem a sima MBH bank Appot, érdekes, azon be tudok jelentkezni a felhasználómmal és a most kapott jelszommal, de ezen belül nem tudom megváltoztatni a jelszót, legelsőnek is a MBH régi takarék appban tudtam.


Segítsetek, mert órák óta itt kinlodom.

Hogy kell beirni azt a hosszú felhasználót? Egybe, külön, kettőspont nélkül? Már mindenhogy kipróbáltam, teljesen el vagyok keseredve... Eddig működött, most nem értem, hogy mi nem jó..



ma 18:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!