Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nemtudom melyik kategóriába...

Nemtudom melyik kategóriába tartozik ez a kérdés, azért írom ide. Veletek is történt ilyen? Mit kell ilyenkor csinálni, vagy mi az isten ez??

Figyelt kérdés

Sziasztok! A lényeg, hogy most kib*szott ideges vagyok, mert beléptem a bankom appjába, és 300ezer forint eltűnt a számlámról, és a tranzakcióknál ott van rengeteg 2ezer, 4500, 10ezres, és egy darab 23ezres tétel, október 3-ai dátummal, “vásárlás kártyával” van odaírva, amit kurv*ra nem értek, hogy mit keresnek ott, mert csütörtökön egyszer fizettem a boltban telefonnal kb 20ezer forintot, és annyi volt aznapra, a neten sem vásároltam semmit sem. Azóta egyszer fizettem bármit is, 5-én, 4 ezer forintot. Semmi mást nem. Ez mi a jó isten?? Hova tűnt? Veletek is volt már ilyen? Értesítést sem kaptam róla, pedig minden vásárlás után, internetes és telefonos fizetés után is kapom, most meg nem kaptam, csak az appban van benne. Az apple is csak szeptember 22-én küldött utoljára számlát a netes vásárlásomról.

Mi az istent kell ilyenkor csinálni? Vagy mi ez?? Nem értem, hova tűnt.



tegnap 17:45
 1/4 anonim válasza:
88%
Fel kell hívni a bankot, mert itt biztosan nem fog tudni neked segíteni senki...
tegnap 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Gondold át hol voltál, mit csináltál és kikkel érintkeztél október 3-án. A kis értékű kártyás fizetéseket nem kell jóváhagyni, ilyen a tipikus érintős fizetés terminálnál. Korlátai ennek is vannak, bizonyos mennyiség vagy összeghatár után már kéri a jóváhagyást, úgyhogy valami még nem kerek a történetben.


Esetleg ez?

[link]

tegnap 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
82%

általában ennél egy kicsit több információ van egy banki appban, hogy "vásárlás kártyával"

meg kell nézni, hogy pontosan hova mennek az összegek


gyanítom, hogy valami lóf@sz netes oldalról vettél valamit, ahol megadtad az adataidat, és most onnan szipolyoznak


fel kell hívni a bankot, és ezt az oldalt letiltani a pucsába

tegnap 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elloptak a kartyad adataid es kipucoltak a szamlad
tegnap 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!