Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha átverne feltudnám jelenteni...

Ha átverne feltudnám jelenteni? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy játék amiben vagyont ad el az illető. És megszeretném venni tőle banki átutalással.De ha netalántán átverne akkor fel tudom majd jelenteni?

2018. jan. 8. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Milyen játék? Milyen vagyont? Hány éves vagy?

Ha ezekre megkapjuk a választ, akkor talán tudunk válaszolni (de szerintem nem jelentheted fel).

2018. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
CS:GO vagyont.A játékba a skinek stb... 18 éves vagyok.
2018. jan. 8. 16:33
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Ez komoly? Biztos komolyan fognak venni. Tudod mi az a feljelentés és mennyi pénz végigvinni egy ügyet?
2018. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
feljelenteni bárkit fel lehet, de ki fog vele foglalkozni?
2018. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xswerdy ***** válasza:

"átverés" alatt gondolom, a csalás tényállását érted. Feljelenteni bűncselekmény gyanúja esetén lehet valakit. Nincs igaza a 3.-nak, nem kerül pénzbe a feljelentés.


Ha egyszerűen nem azt kapod, amire számítottál (azt amúgy nem értem, hogy mit veszel, de mindegy is), akkor polgárjogi úton követelheted az ügylet visszacsinálását, vagy árengedményt, vagy akármit.

2018. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha magánszemély árulja felejtsd el, a Steam rendszere szigorúan tiltja accountok kereskedelmét, nem beszélve arról, hogy a saját regisztrációdat úgy töltöd fel kártyával ahogy csak szeretnéd, ergo ha nem is ver át a Steam bármikor felfüggesztheti azt. Valószínüleg át akar verni, mivel ha el is adja az accountját, akkor ahhoz van egy email cím amivel bármikor módosíthatja a jelszót. Fel tudod jelenteni, de semmit nem érsz vele, mivel kisértékű lopásról van szó, kap egy irgum burgumot és el van intézve. Felejtsd el, ha nagyon akarsz skineket próbálj meg egy Hellcase-t vagy Daddyskinst, de pár pixelnyi skinért nem éri meg.
2018. jan. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!