Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi van, ha ebayen rendelt...

Mi van, ha ebayen rendelt árut nem kaptam meg?

Figyelt kérdés
Még van 1 nap, de nem hiszem, hogy megjön.
2018. jan. 2. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy még van 1 nap?
2018. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt, hogy írnak egy időintervallumot, ami alatt meg kell érkeznie, most jár le holnap.
2018. jan. 2. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Van tracking numbered? Magyarországon van már a cucc?
2018. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor majd holnap indítasz refund igényt
2018. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, azt írják érvénytelen a szám, amit megadott.
2018. jan. 2. 13:24
 6/6 12983476 ***** válasza:
Ha nem csomagként andták fel hanem nagyalakú küldeményként akkor nincs hozzá tracking id. Csekkold jött e értesítő vagy valami. Nekem volt h ott ült a postán és nem dobtak be értesítőt sem. A leghosszabb kb 48 nap volt amíg megkaptam a csomagot. Mindíg nézd meg a feladó feedback-jét. Csak olyantól rendelj aki sokat ad el és magas a feedback rate je. Egyébként volt hogy nem kaptam meg én sem. Írtam a feladónak és küldött egy másikat. Ha az sem megy akkor refund.
2018. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!