Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tegnap kaptunk fizut. Le is...

Tegnap kaptunk fizut. Le is vettem, nem hagytam rajta semmit. Ma még is rajta van az egész és utalni is tudok belőle. Mi van, ha leveszem ezt is? Visszakérheti a bank?

Figyelt kérdés
Nem az én hibám,hogy engedi a rendszer.
2010. jún. 3. 20:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Az lesz a szomorú dolog, ha a következő fizunál a túlköltést levonják és marad egy töredék havi fizetésed. És nem reklamálhatsz!

Nem kéri vissza, csak levon. Szó nélkül.

2010. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
64%

A bank akár mínuszba engedi ilyenkor a számlát úgy is, hogy nincs fedezet rajta, és folyószámla hitelkeret sem. Erre csúnya kényszerhitelt fizetsz, úgyhogy óvatosan!!!!

Nem vagy köteles tudni mennyi az egyenleged???? Háttt... ezúton is üdv a dupla fizetést kapó BKV dolgozóknak... akik hipp-hopp felvették anélkül, hogy bármit reklamáltak volna, most meg tuti munkáltatói kölcsönbe verik magukat! :D

Mellesleg ha van sms szolgáltatás, akkor azért illik tudni, meg szerintem egyébként is nagyságrendileg tisztában van ez ember vele, és feltűnik, ha egy havi fizetés pluszban látszik! Főőőleg ha még internetet is használ rendszeresen a kedves illető!

Jó nyaralást!

A pénz mindenkinek jól jön, csak nem mindegy milyen áron!

2010. jún. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nem vártam tegnapra pénzt. És igen van sms szolgáltatás,amit írtam is,hogy nem kaptam. Sem a fizetésről,sem a használatról.
2010. jún. 5. 07:07
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem mindenki fizetésből él, ember :P

Mi van azzal, akinek mondjuk webshopja van, ki vannak rakva a cuccok meg a számlaszáma, és azután szállítja a dolgot, miután utaltak rá? Aztán hó végén számolja el, hogy pontosan kitől mennyi jött. Ez csak egy példa, számos ilyen van. Van akinek a szülei, vagy rokonai utalnak rá néha, ez meg nem is jövedelem, később se kell elszámolni vele.

Persze egy milkás eltérés a szokottól már fel kell hogy tűnjön, de ne legyél már leragadva annyira ennél a szockó "mindenkinek illik tudni, mennyi van a számláján"-modellnél :)

2010. jún. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!