Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tegnap kaptunk fizut. Le is...

Tegnap kaptunk fizut. Le is vettem, nem hagytam rajta semmit. Ma még is rajta van az egész és utalni is tudok belőle. Mi van, ha leveszem ezt is? Visszakérheti a bank?

Figyelt kérdés
Nem az én hibám,hogy engedi a rendszer.
2010. jún. 3. 20:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg a neten a számlatörténeted, hogy mi történt. inkább, minthogy bajba kerülj. lehet, hogy más utalt a számládra, nem is véletlenül. velem történt ilyen, volt rajta jó sok pluszban, én megörültem, levettem, de kiderült, hogy jogos volt az utalás. szerintem ilyet nem igazán vétenek el.
2010. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Megnéztem.

Jogos utalás volt,a fizetésem,csak nem írta jóvá a rendszer,hogy levettem. Tegnap délután még utaltam róla,azóta semmi. Sms-t sem kaptam róla. Sem a fizetésről,sem a levételről. Biztosan rendszer hiba.

2010. jún. 3. 20:56
 3/24 anonim ***** válasza:
akkor nem lehet, hogy mínuszba is tudsz menni a folyószámládon? lehet a hitelkeretedet használnád ebben az esetben.
2010. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

akkor gyorsan vegyél még le róla, csak ne költsd el, ha esetleg visszakérik:D

de akkor szóljál légyszi, hogy mi volt. én a helyedben szaladnék egy automatához!

2010. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem tudok mínuszba menni. Nem szabadna több felhasználható egyenlegnek lennie,mégis még rajta vana fizum.

Rendszer hiba.

Most levegyem vagy ne? Megyünk nyaralni,jól fog jönni! :)))

2010. jún. 3. 21:04
 6/24 A kérdező kommentje:

Én is szaladnék,de sajnos reggelig dolgozom,ráadásul a kártyám a pénztárcámmal együtt otthon maradt.:(

Mindenesetre megírom,mi volt.

2010. jún. 3. 21:05
 7/24 anonim ***** válasza:

VEDD LE!!! DE GYORSAN!! KOMOLYAN!! ÉN EZT TENNÉM! ANNYIT VEGYÉL LE, AMENNYIT CSAK ENGED!!

szerintem ez ajándék lesz:D:D:D

de írjál mi van, ok?:D

2010. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

és banki nyitás előtt még hazaérsz?

:(

azért szurkolok!!

2010. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Mikor nyitanak? :) 7.30-kor,nem? Addigra leveszem.:)))
2010. jún. 3. 21:20
 10/24 anonim ***** válasza:
hajrá!:)
2010. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!