Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha stabil lenne a BTC, akkor...

Ha stabil lenne a BTC, akkor mi határozná meg az árfolyamát?

Figyelt kérdés

2017. dec. 20. 21:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Minden valutát magával rántott.

Most az esés, azért van, mert nincs több spekuláns és elkezdték eladni, vagy csak a piac beárazta?

2017. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de ez így eléggé szarul hangzik, mintha csak valami harmadik világbeli, bennfentesek által agyonmanipulált részvénytőzsdécskén járnánk. Valamikor az internet hajnalán... Gyuribá nem szállt be a shortolásba titokban?
2017. dec. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ha megnézitek az eddigieket, ez a beszakadás szinte menetrendszerű volt. Ahogy megy felfele újra és újra vannak azzal összemérhető beszakadások. Mivel volt nagyon intenzíven ment felfele, a beszakadás is nagyon intenzív.
2017. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"Most nem azért, de ez így eléggé szarul hangzik, mintha csak valami harmadik világbeli, bennfentesek által agyonmanipulált részvénytőzsdécskén járnánk. Valamikor az internet hajnalán... Gyuribá nem szállt be a shortolásba titokban?"


Nem hiszem, de úgy viselkedik, mint bármi más.

2017. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"Minden valutát magával rántott."


Milyen valutát? Az altcoinoknak nincs saját árfolyamuk, csak bitcoinban megadott árfolyamuk van utána azt számolják át USD-be a bitcoin árfolyam alapján.


"Most az esés, azért van, mert nincs több spekuláns és elkezdték eladni, vagy csak a piac beárazta?"


Nem újdonság:

[link]

2017. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Amit látok, most mindenki reménykedik, aki 15-16 felett szállt be.

Ether, BCH, meg a többi is eléggé összeesett. Erre értettem a többi valutát.


Mint minden részvénynél, úgy ennél is van korrekció. Csak ugye 40% az nem korrekció, hanem sok embernek ahogy néztem komoly bukás.


Akik az elmúlt 2 hétben istenítették, azok most nagyon diplomatikusok.

Ha tudta mindenki, hogy ez lesz, miért van ennyi sírógép a neten, akik buktak?

Hiszen, minden negyedévben összeesett az árfolyam.

Csak kérdezem, mert nagyon kíváncsi vagyok arra, akik a mostani pénzügyi rendszer végét jósolják a bitcoin miatt, miért nem látják, hogy ez pont ugyanolyan szabályok szerint értékelődik, mint minden más.

2017. dec. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"mit látok, most mindenki reménykedik, aki 15-16 felett szállt be."


Hol? De úgy látom reménykedhet is, mert ilyen gyorsan ritkán szokott visszamenni.


"Csak ugye 40% az nem korrekció, hanem sok embernek ahogy néztem komoly bukás."


Hogy mi a korrekció az attól függ mennyi százalékot nőtt előtte és miért. Amíg nem adsz el, addig nincs bukás, ha 1 bitcoinod van akkor továbbra is 1 bitcoinod marad árfolyamtól függetlenül. Az hogy a weak handek meg a spekulálók kiesnek csak jót tesz mert több hodler marad meg azok akik valóban értik a technológiát így a legközelebbi mozgás kisebb lesz.


"Ha tudta mindenki, hogy ez lesz, miért van ennyi sírógép a neten, akik buktak?"


Nem találkoztam 1 ilyennel se.

2017. dec. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Bruhuhuhuhuhuhu!
2017. dec. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"Nem találkoztam 1 ilyennel se."


Youtube-on az elmúlt napokban rengeteg videó alatt láttam ezt, hogy ő 15-16 vagy 17-nél szállt be. És most így mi lesz?

2017. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!