Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha stabil lenne a BTC, akkor...

Ha stabil lenne a BTC, akkor mi határozná meg az árfolyamát?

Figyelt kérdés

2017. dec. 20. 21:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nem viccből nevezik digitális aranynak.
2017. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Most éppen 5 napja erős bukásban van a digitális arany...
2017. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

:)))


Hehe 20 nap alatt 100%-ot növekedett s az a bukás hogy erről csökkent 25%-ot...


Újraértelmezted a felfele bukás fogalmát?

2017. dec. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

"Most éppen 5 napja erős bukásban van a digitális arany..."


Új lehetsz a témában.

2017. dec. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Nem vagyok új.

A 20 ezeres határt nem érte el, de a 30 ezrest se, amit idénre jósoltak neki.

Én várom, hogy behozzák a tőzsdére, mert az ilyen napokon nagyot lehet majd kaszálni.

Bár úgy látom elég erős kisérletek vannak rá, hogy Észak-Koreához kössék a bitcoint, a zsaroló vírussal ugye ez sikerült, ami májusban volt, de vajon mikor fogják az egészet hozzájuk kötni?

Mert ugye ez az egyetlen mód, hogy kiiktassák a piacról, és mindenhol tiltott legyen a nagy bankok hatására az csak így lehetséges.

2017. dec. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Kész, meghalt, bedöglött, kifingott, kipurcant, bedőlt, kipukkadt.
2017. dec. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

"A 20 ezeres határt nem érte el, de a 30 ezrest se, amit idénre jósoltak neki."


10 ezret is "jósoltak", de nem igazán értem kit érdekel az hogy XY mit jósol. A 20 ezret meg elérte, mert aki nem 2 hete vett annak van mindegyik forkból és összesítve simán elérte.

2017. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

" 20 ezret meg elérte, mert aki nem 2 hete vett annak van mindegyik forkból és összesítve simán elérte."


Most csak BTC-ről van szó.


Azt látom, hogy vannak, akik 2 napja nem tudnak átváltani, vagy leváltani, mert beragadt, meg ez folyamatos 250 ezer nem ellenőrzött tranzakció elég kétessé teszi az árat. 6-8 órás váltássi időkkel.


Nekem az a kérdésem, hogy ami árat látunk, az a 6 órávval ezelőtti vagy utáni ár?

2017. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

A pénz beutalás meg 4-5 nap, sokan vennének ilyen olcsón de nem tudnak.


"250 ezer nem ellenőrzött tranzakció"


Azok csak a spam tranzakciók miatt vannak a bcash terjesztőitől, láttuk már vagy 3x.

2017. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Igen most megint egy fura helyzet van. Én a bukás előtt vettem rohadt szar áron, most sokkal olcsóbb de aki venni akar, nem tud.


Könnyen megeshet hogy amikor meg hirtelen elindul felfele akkor meg azért nem tudnak venni, s én a bukott járok a legjobban.

2017. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!