Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kulfoldon elek es inaktivva...

Rittyentö kérdése:

Kulfoldon elek es inaktivva valt a vodafone simkartyam. Hogy tudom az OTP bank sms alairasra hasznalt mobilszamomat megvaltoztatni hazautazas nelkul? Az OTP web bankban nem latok erre lehetoseget. Agybajt kapok ha ezert kell hazautaznom.

Figyelt kérdés

#OTP #sms alairas #telefonszam modositas
2017. nov. 26. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Rossz hírem van.

A netbankban nem tudod megváltoztatni, biztonsági okokból.

Ha meg lehetne változtatni semmit sem érne, hiszen aki megtudná a jelszavad, belépne és átírná a telefonszámot a sajátjára. Így viszont védve van.


Esetleg a telebankot próbáld meg, beszélj egy munkatárssal, hogy mit tehetnél, de szerintem ezt csak fiókban fogod tudni elintézni.

2017. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
verne meg az isten az ilyen mocsok szemet bandat mint az otp
2017. nov. 26. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk az alpári stílusú szövegelés helyett felhívhatnád a telebankot ha már ennyi eszed volt, hogy így jártál...
2017. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, szemét bank, nyilván. Akkor milyen szemét lenne, ha valaki simán átírná a számot, aztán azt csinál a számláddal, amit csak akar.


"Ez van", szokták mondani, ha ilyen szolgáltatást állítasz be magadnak, akkor figyelni kell arra, hogy a telefonszám ne szűnjön meg. Egyébként évek óta az SMS aláírást le lehet cserélni QR aláírásra, így most nem lennél ilyen helyzetben.

2017. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szemét OTP?? Bármelyik másik banknál ugyanez van.
2017. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne haragudj, de teljes egészében megértetted az első választ amelyik után elkezdtél káromkodni?

Világosan leírtam, hogy miért van így. Nem szemétkedésből, hanem az ügyfelek pénzének biztonsága érdekében.


Azt a részét egyáltalán láttad, hogy hívd fel a telebankot?


Attól még hogy külföldön élsz miért hagyod elveszi a magyar telefonszámod?

Nem akartam eddig ezt kérdezni, hogy ne érezd kioktatásnak, pedig adott a kérdés.

2017. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!