Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP mire fel von le nekem...

OTP mire fel von le nekem 399ft havidíjat, amikor a junior csomagba tartozok?

Figyelt kérdés
Azt írták INGYENES a kicseszett szolgáltatásuk. Csak a webbankért vonnak le 150 forintot, amit én kértem. De számlavezetési díjat hogy mernek levonni, amikor nem volt erről szó sehol sem? Megnéztem az elmúlt hónapokat, eddig még nem számoltak fel havidíjat...
2017. nov. 14. 23:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10, ezt én is tudom, nem is kértünk sms-t, se utalás nem volt (mivel rá se néztünk a számlára), mégis levontak.

20 éve van OTP számlám, hidd el tudom, mikre kell odafigyelni - mégis "megettük" a gyerekemnél a Juniort.

Sajnálom, hogy az agyam "jó szolga" módjára törölte (mivel lükeségekre nem használom a memória egységemet), mi is volt az, ami miatt vontak :-)

2017. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Pontosan. Aki nem tudja mit-miért vonnak le az egyszerűen nem tud olvasni (Pl: hirdetmény). Mindent leírnak a számlához tartozó hirdetményben, 14 éves korom óta van számlám (lassan 20 éve), de érdekes módon egyszer se láttam meglepő és váratlan levonást, pedig voltam OTP-s, Erste-s, K&H-s is...
2017. nov. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt még tedd fel párszor!

Múltkor kaptál már választ!

2017. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13.-as linkeld be azt a kerdest!
2017. nov. 15. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!