Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP mire fel von le nekem...

OTP mire fel von le nekem 399ft havidíjat, amikor a junior csomagba tartozok?

Figyelt kérdés
Azt írták INGYENES a kicseszett szolgáltatásuk. Csak a webbankért vonnak le 150 forintot, amit én kértem. De számlavezetési díjat hogy mernek levonni, amikor nem volt erről szó sehol sem? Megnéztem az elmúlt hónapokat, eddig még nem számoltak fel havidíjat...
2017. nov. 14. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
24/7 ben van telefonos ügyfélszolgálatuk, hajrá
2017. nov. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Fél órája nem ír vissza senki az otp cseten, ugyanennyi ideje nem veszik fel az online telefont (mikrofonon keresztül is lehet hívni), azonkívül pedig nagyon idegesítő zenét játszik ez a szemét program. Nem tudok se zenét hallgatni, se filmezni, semmit se...

Jobb ötlet?

2017. nov. 14. 23:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Mikor nyitottad a számlát?
2017. nov. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2014.

Most nyár közepén lejárt, megújíttattam, azóta mostani kivétellel nem vont le.

Egyébként a pénz még nem tűnt el, gondolom majd kövi hónap elején?

2017. nov. 14. 23:46
 5/14 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy junior csomag? Amikor az enyém lejárt másikat tudtam csak választani, mert az életkorom alapján már nem tudták a junior csomagot felajánlani.
2017. nov. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
OTP direkt csomag, de azt mondta a mag, hogy ugyanaz érvényes rá, mint a juniorra. 24 év alatti vagyok.
2017. nov. 14. 23:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdező. Máskor mielőtt aláírsz egy szerződést, olvasd el, hogy mi van benne. Világosan le vannak írva a kondíciók. A szerződéseket nem arra alapozzuk, hogy a Mancika néni az ügyfélszolgálaton azt mondta, hogy erre nem vonnak le semmit.
2017. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7.: De akkor eddig miert nem vontak le???

Egyebkent elolvastam, csakhogy tudd...

2017. nov. 15. 09:26
 9/14 anonim ***** válasza:

No, azért nem kell ennyire nekiugrani a kérdezőnek, mert az OTP junior csomagnál tényleg vannak meglepetések. mi is megkérdeztük, ingyenes volt a számlavezetés, egy darabig rá se néztünk és mégis 2 év után kb. 1800 ft hiányzott.

Se sms-t, se semmit nem kértünk, de valami baromságra mégis levontak - sajnos, már nem emlékszem rá, mire. Bementünk, számlacsomagot módosítottunk - onnantól béke van :-)

Kérdező, valószínűleg ezt csak személyesen fogod tudni elintézni.

2017. nov. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9 - Akkor ti is félre néztetek valamit. Egy bankszámla költsége nem csak a számlavezetési díjból áll. Milyen jó is lenne! Junior számla esetén is van rengeteg dolog, amire vonnak le pénzt. Pl. utalás, sms. Ilyenekből 2 év alatt simán összejöhet 1-2 ezer forint.


Kérdező. Most hogy nézem a többi hozzászólást, még inkább biztos vagyok benne, hogy nem néztél utána semminek. Az OTP-nél nincs olyan számlacsomag hogy direkt. Meg akkor most mégse junior csomagban vagy már? Meg azt írod, hogy "ugyanaz érvényes rá, mint a juniorra". Ha teljesen ugyanaz lenne a kettő, akkor minek létezne mind a két számlacsomag? Nyilván nem ugyanaz. De persze nem is létezik olyan csomag, hogy direkt. Szóval továbbra is azt javaslom, hogy nézd meg a kondíciókat, de első körben tisztázd, hogy egyáltalán milyen számlacsomagod van.

2017. nov. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!